+420 608 808 946

11.-15.9. Jičín, „Jičín město pohádky“

Pětidenní festival pro děti v Jičíně, na které vystoupí známí herci z pohádek. Uvidíte spoustu divadelních scének, uslyšíte pěkné pohádkové písničky, zasoutěžíte si a pohrajete. I my se na vás zde budeme těšit s výrobky značek Kalimage, Soccci, Playmais a Magformers. Nachystáme pro vás dílničku, kde si budete moci hrát a stvět s našimi stavebnicemi.

26.-29.9. Praha, výstaviště Letňany – FOR INTERIOR

Na každoročním veletrhu výbavy a výzdoby interiérů uvidíte mimo jiné náš vzorový pokojíček s prolézačkami Suprafort navržený ve spolupráci se společností Design pro děti, kde si budete moci objednat návrh interiéru dětského pokoje, včetně umístění dětské sportovní sestavy Suprafort. Dále si budete moci v dílničce vyzkoušet a pohrát s kukuřičnou stavebnicí Playmais a vyzkoušet si malování na kouzelných fóliích Kalimage. Všechny výrobky bude možné zakoupit na místě s výstavní slevou.

10.-13.10. Praha, výstaviště Letňany – FOR TOYS

Na největším domácím veletrhu hraček nesmíme chybět 🙂 Uvidíte zde veškerý náš sortiment. Dětské botičky Soccci, kukuřičnou stavebnici Playmais, magické kreslící fólie Kalimage, dětské domácí zábavní sestavy Suprafort. Vše si budete moci samozřejmě vyzkoušet a zakoupit za veletržní ceny. Už teď se na vás těšíme!

9.11. ZŠ Meterologická, Praha, výstava Montessori

Zábavní den na základní škole, na kterém nebude chybět náš stánek s dílničkou pro pohrání si a vyzkoušení výrobků Playmais, Kalimage, Suprafort a Soccci.