• csen

Kvalita sestav

O bezpečí a kvalitu šlo při výrobě dětských prolézaček Suprafort především. Použity tak byly pouze zdravotně nezávadné materiály. Prolézačky jsou vyráběny na profesionálních strojích z kovových trubek při samozřejmém dodržení všech bezpečnostních opatření vztahujícím se k výrobku.
Bezpečnost a kvalita našich sportovních sestav a prolézaček SUPRAFORT splňuje platné evropské normy a je certifikována GS TÜV (GS TÜV je obdoba českého atestu, která je však platná a uznávaná v celoevropském meřítku). Certifikovaná nosnost prolézaček je tak 100 kg, což udrží i každého tatínka. Při testech GS TÜV byly sestavy zatěžovány váhou až 150 kg, aby bylo možné mít certifikovanou nosnost 100 kg. Při výrobních testech byly prolézačky zatěžovány váhou až 230 kg. Můžete být tedy naprosto klidní a cvičit může celá rodina.
Prolézačky jsou certifikovány GS TÜV dle norem EN 71-1: 2011-07, EN 71-3: 2003-05, EN 71-8: 2011-11, EN 1176-1: 2008, ZEK 01.4-08.

Každý prvek prolézačky je promyšlen do detailů tak, aby bylo perfektně zajištěny bezpečí a komfort Vašich dětí.
Na povrchovou úpravu je použita zdraví neškodná a odolná prášková barva. Prolézačky nemají žádné otevřené ostré hrany ani spoje, kde by se dítě mohlo ublížit.
Výrobky jsou určeny pro děti od 3 let. Prolézačky jsou navrženy k používání jak pro soukromé účely v domácím prostředí, tak pro veřejné a společné prostory (školy, školky, penziony, hotely, zábavní koutky,…).

kvalita-detail-ver2 BEZPEČÍ. Všechny otvory a spoje jsou chráněny zátkami nebo kryty.ESTETICKÝ VZHLED. Prvky se lehce instalují a vypadají esteticky.

PRAKTIČNOST. Závěsné příslušenství neklouže, použity fixační klipsy.

KOMFORT. Fixační úchyt umožňuje rychlou a komfortní regulaci výšky.

JEDNODUCHÁ MONTÁŽ. Žebřiny jsou předmontovány, nutno jenom spojit 2 části a nastavit si požadovanou výšku.

VYSOKÁ STABILITA. Spojení je trubka v trubce, což zabraňuje prohybu žebřin při vysoké zátěži.

VYSOKÁ NOSNOST. Certifikováno na nosnost do 100 kg, úspěšně testováno až na 230 kg.

KVALITNÍ ROZPĚRNÝ SYSTÉM. Protáčení matice je vyloučeno.

ELEGANCE. Ozdobný kryt přikrývá montážní spojení.

Playmais
Quut
Okiedog
OOGI
CUTS
MAGNETIKO
Fligg
Bilibo
Stavebnice Obludárium
Doporučujeme
Partneři

Vanda a Standa
Patelka
Malujeme a Tvoříme
PlayWisely