• csen

Výhody sestav

U dětí ze začátku nadšene pozorujeme, o kolik centimetrů povyrostlo, jak jim jdou první slůvka nebo kdy se učí pomalu plazit a poté i chodit.

Na lékařských prohlídkách ve školním věku mnohdy přicházejí zprávy o pokřivení páteře, nadváze nebo oslabených svalech.Pravidelná pohybová aktivita je pro správný vývin velmi důležitá. Děti však ještě nechodí do posilovny nebo aerobik. Potřebujeme jim najít pohyb, který pro ně bude hrou. Pravidelný pohyb je tou nejlepší závislostí, kterou u svého dítěte můžete vypěstovat.

 

Výhody cvičebních sestav a prolézaček Suprafort (nad rámec prospěšnosti pro zdraví):

+ Nezáleží na tom, jestli je venku zima, sněží nebo prší. Prolézačky Suprafort máte vždy po ruce přímo u Vás doma. Tak si děti udrží v každém počasí skvělou náladu a vybijí si energii.

+ Vždy si můžete vybrat mezi přístěnnou kontrukcí nebo rozpěrnou mezi zemí a stropem. Prolézačky tak mohou posloužit i jako šikovný předěl pokoje na zóny.

+ Hyperaktivní děti sestava opravdu zabaví a rodiče se tak i s dětmi doma mohou věnovat své práci nebo odpočinku. Navíc pokud pod sestavu umístíte speciální změkčenné žíněnky, nemáte se opravdu čeho bát.

+ Prolézačky také zaujmou a zabaví smysluplnou činností při návštěvě kamarády (nemluvě o posílení sebevědomí malého majitele – přece vlastní takovou věc a může předvést to, co ostatní neumí!).

+ Z prolézaček Suprafort děti nikdy nevyrostou! Jak díte pomalu roste, jednoduše mu upravíte výšku žebřin, postupně místo houpačky a sítě namontujete třeba bradla, posilovací lavici nebo stojan na činky.

+ Přikupovat lze opravdu mnoho příslušenství a usnadníte si tak práci s výběrem dalších dárků.  Co třeba zavěsit na prolézačku lano, koš na basket nebo boxovací pytel?

+ Děti konečně ulehly a to je ten pravý čas pro rodiče, aby sestavy využily ke cvičení. Díky velké nosnosti prolézačka poslouží i jako cvičící pomůcka pro dospělého člověka.

Playmais
Quut
Okiedog
OOGI
CUTS
MAGNETIKO
Fligg
Bilibo
Stavebnice Obludárium
Doporučujeme
Partneři

Vanda a Standa
Patelka
Malujeme a Tvoříme
PlayWisely