MARIONETINO Loutkové divadlo 18 bajek

Kód: V47643
Poslední kousky
1 650 Kč 1 364 Kč bez DPH
Vyprodáno

Loutkové divadlo MARIONETINO 18 bajek. Děti hrají divadlo a přitom se seznamují s nejznámějšími bajkami. Ideální pro projekty v mateřských školách či školních družinách. Vynikající edukativní hračka pro předškolní i školní děti. Oceněno odborníky certifikátem SPRÁVNÁ HRAČKA.

Detailní informace

Detailní popis produktu

MARIONETINO - kvalitní český výrobek z ušlechtilého materiálu motivuje děti k vytváření vlastních příběhů. Díky veselému a vtipnému výtvarnému zpracování formuje i jejich estetické vnímání. Vkusné, praktické, pevné, odolné, lehké a skladné loutky zaujmou děti i dospělé.

Loutkové divadlo MARIONETINO 18 bajek.

Děti hrají divadlo a přitom se seznamují s nejznámějšími díly světových bajkařů. Ideální pro projekty v mateřských školách či školních družinách. Vynikající edukativní hračka pro předškolní i školní děti. Oceněno odborníky certifikátem SPRÁVNÁ HRAČKA. 

POPIS DIVADLA: Základ divadla tvoří pevná krabice s dvěma přidanými díly –portál a záda. Složení i rozložení divadla je velice jednoduché. Skládá se ze čtyř dílů a snadno to zvládnou i malé děti. Materiál je pevný, odolný proti oděru. Velikost divadla je vhodná pro rodiny či malé kolektivy dětí. Divadlo je variabilní, lze ho využít pro jakoukoliv pohádku z naší nabídky.

LOUTKY: medvěd, loupežník modrý, loupežník hnědý, 2 kůzlátka, pastýř, 3 myši, pes, kočka, kohout, slepice, sedlák, osel, vlk, liška 

REKVIZITY: brýle 

ZADNÍ KULISY - SCÉNY: vesnice, světnička s kočkami, paseka, hluboký les 

PŘÍDAVNÉ KULISY - SCÉNICKÉ DOPLŇKY: domeček, smrk, bříza 

VYSTŘIHOVACÍ PŘÍLOHA: opička, pejsek, čáp, štika, havran, hrozen vína, sýr, kost, perla 

PŘÍSLUŠENSTVÍ: 5 dřevěných tyček, fixační guma, kolíček  

SCÉNÁŘE: Liška a kohout, Pastýř a vlk, Liška a hrozny, Zloděj a pes, Dvě myši, Havran, sýr a liška, Jean de La Fontaine: Vlk a pes, Medvědí kožich, Osel a pes, Sněm myší, Liška a čáp, O myšce, kohoutovi a kočce, Ivan Andrejevič Krylov: Opička a brýle, Psí přátelství, Mlsná štika, Kohout a perla, Osel a slavík, Pes a kůň

 

MATERIÁL loutek a kulis: loutky, kulisy i rekvizity jsou vyrobeny z knihařské lepenky kašírované po obou stranách. Jedná se o velice pevný, ekologický materiál, odolností srovnatelný se dřevem a velice příjemný především do dětské ruky. Oproti dřevu však nabízí nesrovnatelně vyšší kvalitu tisku, takže výsledkem jsou nádherné, živé barvy.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Pohádkové sady Marionetino
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: