MAGFORMERS Aero Bugy

Kód: MG60417
2 840 Kč 2 347 Kč bez DPH
Skladem

Velmi výhodné univerzální balení ideální pro smíšené sourozenecké dvojice.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Magformers Aero Bugy je magnetická stavebnice pro nejmenší děti, která rozvíjí představivost při sestavování hospodářských a rekreačních budov.

MAGFORMERS podporuje prostorovou imaginaci a podněcuje tvořivost i matematické myšlení těch nejmenších dětí. Je někdy také nazývána „magnetickou geometrií“. 

Honzíkův tip: 

AERO Bugy je vhodný pro chlapce i děvčata, vzhledem k obsahu obou figurek je ideální i pro smíšené sourozenecké dvojice, neboť děti se rády s některou z postav stavebnice identifikují.

Aero je tato série pojmenována nejen kvůli magnetické vrtuli, která umožňuje tvořit větrné věže, helikoptéry, vznášedla a letadla všeho druhu, ale i proto, že sada obsahuje mnoho oblých tvarů a je z ní možné vytvářet řadu variací aerodynamických tvarů, což ocení malí designéři především u závodních aut, bugyn, raket a kosmických korábů. Tento box obsahuje i dostatek dílků na sestavení úplného válce.

Díky 4 jednokolečkům a 5 obdélníkům (vč. 2 trojitých) lze snadno stavět velká auta se širokým rozvorem, letadla se slušným rozpětím křídel, vlaky a pojízdné lodě či obojživelná bojová vozidla. Děvčata ocení možnost usazení koleček po obvodu symetrických podstav, což umožní vytvářet funkční rotující věže a kolotoče. Z Aero Bugy boxu lze stavět i odvážná architektonická díla, mosty nebo třeba navrhovat nábytek. Vděčnou parketou jsou vlastní symbolické totemy, roboti či pohádkové kočáry.

 

Aero-Bugy box poskytuje dětem i dospělým prostor pro komplexnější stavby, jejichž tvoření a přetváření skutečně jen tak neomrzí. Některé stavby vyžadují již nutnou dávku zručnosti a technického důvtipu, tento box tedy bude důstojnou výzvou i pro děti starší 10 let, které klasická autíčka a domečky už příliš nebaví. V galerii níže je občas použit magnetický kulomet coby sportovně laděný výfuk, ten není standardní součástí boxu, ale lze jej samostatně dokoupit.

Rozměry boxu: 30 x 19,5 x 13 cm

Objem: 5 litrů

Materiál: potravinářský plast (polypropylen)

Váha: 1300 g

55 dílků: 15 čtverců, 7 trojúhelníků, 2 kosočtverce, 3 vysoké trojúhelníky, 3 obdélníky, 2 trojité obdélníky, 3 obdélníčky, 8 výsečí , 4 jednokolečka , 1 vrtule , 4 oblouky , 2 figurky , 1 otočný panel.

MAGFORMERS je originální magnetická stavebnice, která umožňuje sestavovat nekonečné množství trojrozměrných objektů jen z několika málo základních druhů dvourozměrných plastových mnohoúhelníků (trojúhelníky, čtverce, obdélníky, kosočtverce, lichoběžníky, pěti a šestiúhelníky). Tyto stavební jednotky postačí k sobě přiblížit libovolnými stranami a ty pak spolu vytvoří volně „zakloubené“ spojení pomocí drobných neodymových magnetů umístěných uvnitř jejich bran.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Základní sestavy
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1.3 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: