MAGFORMERS Carnival

Kód: MG703001
1 890 Kč 1 562 Kč bez DPH
Skladem

Tematická stavebnice, ze které lze sestrojit mnoho variací točící se pouťové atrakce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Magformers Carnival je magnetická stavebnice pro nejmenší děti, ze které se dají sestavit točící se pouťové atrakce a je velmi oblíbenou hračkou zejména pro děvčata, pouhým přikoupením páru koleček získáte ovšem atraktivní stavebnici, ze které budou budovat nápaditá vozítka i jejich bráškové.
 

MAGFORMERS podporuje prostorovou imaginaci a podněcuje tvořivost i matematické myšlení těch nejmenších dětí. Je někdy také nazývána „magnetickou geometrií“. 

Honzíkův tip: Nejvíc nás se sestřičkou baví, že součástí čtverce jsou sedačky, kde můžeme umístit figurky jásajících dětí a oživit tak každou atrakci.

Všechny dílky jsou navíc kompatibilní i se všemi ostatními stavebnicemi Magformers a případně i s Geomagem.

38 magnetických dílků a 5 speciálních: 24 čtverců (vč. figurek chlapečka a holčičky, 2 šestiúhelníky, 12 trojúhelníků, 5 spec. dílů stojanu a otočného mechanismu.

Rozměry balení: 34 x 25 x 8 cm

Váha: 1 kg

MAGFORMERS je originální magnetická stavebnice, která umožňuje sestavovat nekonečné množství trojrozměrných objektů jen z několika málo základních druhů dvourozměrných plastových mnohoúhelníků (trojúhelníky, čtverce, obdélníky, kosočtverce, lichoběžníky, pěti a šestiúhelníky). Tyto stavební jednotky postačí k sobě přiblížit libovolnými stranami a ty pak spolu vytvoří volně „zakloubené“ spojení pomocí drobných neodymových magnetů umístěných uvnitř jejich bran.

Doplňkové parametry

Kategorie: MAGFORMERS
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: