MAGFORMERS Designer Box

Kód: MG60303
2 480 Kč 2 050 Kč bez DPH
Skladem

Budování konstrukcí v praktickém kufříku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Magformers Designer Box je magnetická stavebnice pro nejmenší děti, kde množství a barevná i tvarová rozmanitost dílků poskytuje prostor pro sestavení těch nejodvážnějších konstrukcí.

MAGFORMERS podporuje prostorovou imaginaci a podněcuje tvořivost i matematické myšlení těch nejmenších dětí. Je někdy také nazývána „magnetickou geometrií“. 

Honzíkův tip: Díky vyššímu podílu obou druhů trojúhelníků můžu modelovat i zaoblenější struktury. Vytvořil jsem různá zvířata, předměty denní potřeby, stroje...nejvíc jsem však nadšený z boxu, který využívám zároveň i jako kufřík.

Designer Box je obsahově i cenově totožný s klasickým balením MAGFORMERS Designer, namísto jednorázového "dárkového" balení jsou však všechny dílky v praktickém plastovém boxu s odnímatelným víkem připevněným dvěma barevnými přezkami, takže jej lze trvale užívat zároveň i jako úložný kufřík. 

Rozměry boxu: 26 x 17 x 11,5 cm 

Objem: 3 litry 

Materiál: potravinářský plast (polypropylen)

Váha: 1000 g

62 dílků: 20 trojúhelníků, 22 čtverců, 14 vysokých trojúhelníků, 4 kosočtverce, 2 lichoběžníky.

MAGFORMERS je originální magnetická stavebnice, která umožňuje sestavovat nekonečné množství trojrozměrných objektů jen z několika málo základních druhů dvourozměrných plastových mnohoúhelníků (trojúhelníky, čtverce, obdélníky, kosočtverce, lichoběžníky, pěti a šestiúhelníky). Tyto stavební jednotky postačí k sobě přiblížit libovolnými stranami a ty pak spolu vytvoří volně „zakloubené“ spojení pomocí drobných neodymových magnetů umístěných uvnitř jejich bran.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Všechny produkty
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: