MAGFORMERS Funny Wheels

Kód: MG707012
1 780 Kč 1 471 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné

Jedinečná stavebnice s kolečky na dálkové ovládání. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Magformers Funny Wheels je magnetická stavebnice pro nejmenší děti, s jejíž pomocí rozvíjí představivost sestavováním velkého množství druhů aut, které dokonce mohou ovládat dálkovým ovládáním.

MAGFORMERS podporuje prostorovou imaginaci a podněcuje tvořivost i matematické myšlení těch nejmenších dětí. Je někdy také nazývána „magnetickou geometrií“. 

Honzíkův tip: Jsem tak šikovný, že jsem díky kombinování koleček různými způsoby dokázal vytvořit různé druhy dopravních prostředků, které se pohybují.

Rozměry balení: 38 x 28 x 9 cm 

Váha: 960 g

20 dílků: 7 čtverců, 2 lichoběžníky, 2 výseče, 1 oblouk, 1 trojitý obdélník, 1 pár koleček s motorem, 4 kolečka samostatná ovládání

MAGFORMERS je originální magnetická stavebnice, která umožňuje sestavovat nekonečné množství trojrozměrných objektů jen z několika málo základních druhů dvourozměrných plastových mnohoúhelníků (trojúhelníky, čtverce, obdélníky, kosočtverce, lichoběžníky, pěti a šestiúhelníky). Tyto stavební jednotky postačí k sobě přiblížit libovolnými stranami a ty pak spolu vytvoří volně „zakloubené“ spojení pomocí drobných neodymových magnetů umístěných uvnitř jejich bran.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: