MAGFORMERS JUMBO box

Kód: MG60306
7 780 Kč 6 430 Kč bez DPH
Skladem

Největší herní balení dodávané v úložném plastovém boxu s přezkovým uzávěrem obsahující všechny vyráběné komponenty.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Magformers Jumbo Box je magnetická stavebnice pro nejmenší děti, která jim usnadní procvičování tvarů písmen, číslic a základních matematických operací.

MAGFORMERS podporuje prostorovou imaginaci a podněcuje tvořivost i matematické myšlení těch nejmenších dětí. Je někdy také nazývána „magnetickou geometrií“. 

Honzíkův tip: Jumbo box se stal mou nejoblíbenější didaktickou školní pomůckou a barevné dílky mi usnadňují učení abecedy a čísel.

Vhodné zejména pro mateřské školy, školky, dětské herny a mateřská centra nebo pro domácnosti, kde se stala stavebnice Magformers vášní pro celou rodinu.

Rozměry boxu: 42 x 28 x 17 cm

Objem: 13 litrů

Materiál: potravinářský plast (polypropylen)

Váha: 3400 g

147 dílků: 30 trojúhelníků, 45 čtverců, 8 kosočtverců, 14 vysokých trojúhelníků, 12 pětiúhelníků, 8 lichoběžníků, 4 šestiúhelníky , 6 obdélníků , 6 SUPER čtverců, 4 SUPER trojúhelníky , 3 podvozky s kolečky , 4 jednokolečka 2 otočné figurky (chlapeček a holčička), 1 panely ABC (18 čtvercových výplní a 36 výukových panelů s písmeny, čísly a matem. symboly).

MAGFORMERS je originální magnetická stavebnice, která umožňuje sestavovat nekonečné množství trojrozměrných objektů jen z několika málo základních druhů dvourozměrných plastových mnohoúhelníků (trojúhelníky, čtverce, obdélníky, kosočtverce, lichoběžníky, pěti a šestiúhelníky). Tyto stavební jednotky postačí k sobě přiblížit libovolnými stranami a ty pak spolu vytvoří volně „zakloubené“ spojení pomocí drobných neodymových magnetů umístěných uvnitř jejich bran.

Doplňkové parametry

Kategorie: MAGFORMERS
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: