MAGFORMERS Magtematika box

Kód: MG60506
3 990 Kč 3 298 Kč bez DPH
Vyprodáno

Nový výukový box s úlohami, které byly vypracovány a testovány týmem profesionálních pedagogů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Magformers MINI Magtematika box je magnetická stavebnice vhodná pro děti předškolního i školního věku, kde mohou procvičovat základní geometrii a prostorovou představivost, práci s čísly a osvojování si praktických konstrukčních principů. 

MAGFORMERS podporuje prostorovou imaginaci a podněcuje tvořivost i matematické myšlení těch nejmenších dětí. Je někdy také nazývána „magnetickou geometrií“. 

Honzíkův tip:

Byl speciálně sestaven k použití spolu s Velkoformátovou učebnicí Magtematika, která je již součástí balení. Tento box obsahuje veškeré dílky potřebné k řešení v ní obsažených úloh. Kromě práce s učebnicí využijete Magtematiku samozřejmě i jako klasickou kreativní stavebnici se slušnou paletou různorodých dílků.

Náročnost cvičení je promyšleně odstupňována tak, aby motivovala děti dosahovat stále vyšších cílů. Podle věku dítěte je vhodné zvolit míru spolupráce a nápovědy ze strany rodiče či pedagoga. 

U této stavebnice se předpokládá aktivní účast rodiče či pedagoga, a to zejména pro využití v rámci mnohostranné předškolní výchovy. Ve světě velmi žádaná učební pomůcka v domácnostech stejně tak jako pro mateřské i základní školy, družiny a mateřská centra.

Vhodné pro děti: 4 - 12 let.

Rozměry boxu: 27 x 25 x 17 cm

Objem: 6 litrů

Materiál: potravinářský plast (polypropylen) 

Váha: 1600 g

67 dílků a velkou učebnici: 20 trojúhelníků, 19 čtverců, 4 kosočtverce, 5 vysokých trojúhelníků, 2 pětiúhelníky, 2 lichoběžníky, 3 šestiúhelníky, 4 obdélníky, 1 trojitý obdélník, 2 pravoúhlé trojúhelníky, 2 SUPER čtverce, 2 SUPER trojúhelníky, 1 panely ABC (18 čtvercových výplní + 36 výukových panelů s písmeny, čísly a matem. symboly), 1x česká učebnice (48 stran formátu A3, tj. 42x30cm).

MAGFORMERS je originální magnetická stavebnice, která umožňuje sestavovat nekonečné množství trojrozměrných objektů jen z několika málo základních druhů dvourozměrných plastových mnohoúhelníků (trojúhelníky, čtverce, obdélníky, kosočtverce, lichoběžníky, pěti a šestiúhelníky). Tyto stavební jednotky postačí k sobě přiblížit libovolnými stranami a ty pak spolu vytvoří volně „zakloubené“ spojení pomocí drobných neodymových magnetů umístěných uvnitř jejich bran.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Všechny produkty
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: