MAGFORMERS Master Plus

Kód: MG60413
6 480 Kč 5 355 Kč bez DPH
Vyprodáno

Rozšířená verze klasického Master boxu pro nejmenší i velké stavitele, kteří rozvíjejí své kreativní nápady.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Magformers Master Plus je magnetická stavebnice určená pro menší děti, kterým pomáhá rozvíjet své kreativní nápady a představivost. S boxem Master Plus zvládnou i ti nejmenší postavit konstrukce obsahující kopule a díky velkému počtu vysokých a malých trojúhelníků i zvířata.

Master PLUS je o nové dílky rozšířená verze klasického Master Boxu. Vzhledem k většímu objemu obsahu je box Master PLUS opatřen větším 8 litrovým úložným kufříkem s prostorovou rezervou, do kterého se všechny dílky pohodlně vejdou i při rychlém sklízení.

MAGFORMERS je oblíbená didaktická pomůcka, se kterou děti postaví nejen ohromné 3D budovy a obrazce, ale dokonce funkční auta či vrtulníky pomocí magnetických doplňků jako kolečka, podvozek, vrtule.

Proč je magnetická stavebnice MAGFORMERS nejlepší?

  • Nerozbitná stavebnice vydrží rok co rok, zabaví děti na dlouhé hodiny a navíc je mnoho naučí.
  • Otáčivé magnety zabudované v barevných dílcích umožňují spojit každý dílek s každým a neodpuzují se.
  • MAGFORMERS učí děti rozpoznávat základní geometrické tvary na ploše i v prostoru.
  • Pomáhá rozvíjet prostorovou orientaci, podněcuje tvořivost a matematické myšlení.
  • Rozvíjí jemnou motoriku a učí barvy.

Honzíkův tip: Hrát si s Master Plus vydržím hodiny a nezanechávám po sobě žádný nepořádek díky kufříku, do kterého není třeba dílky úsporně skládat, protože je dostatečně veliký a proto má z něj obzvlášť velikou radost i maminka.

  • Rozměry boxu: 37 x 23,5 x 15,5 cm
  • Objem: 8 litrů
  • Materiál: potravinářský plast (polypropylén)
  • 123 dílků: 20 trojúhelníků, 30 čtverců, 4 kosočtverce, 8 vysokých trojúhelníků, 12 pětiúhelníků, 4 lichoběžníky, 2 šestiúhelníky, 2 obdélníky, 4 SUPER trojúhelníky, 5 SUPER čtverců, 8 výsečí, 4 oblouky, 2 obdélníčky, 1 trojitý obdélník, 2 podvozky s kolečky, 2 jednokolečka, 2 otočné figurky, 7 otočných panelů, 1 vrtuli, 2 klouby, 1 kulomet, 1 satelitní anténu.

MAGFORMERS je originální magnetická stavebnice, se kterou postavíte 3D objekty jen z několika málo dvourozměrných plastových mnohoúhelníků (trojúhelníky, čtverce, obdélníky, kosočtverce, lichoběžníky, pěti a šestiúhelníky). MAGFORMERS oceněné prestižním titulem "Hračka roku" je inteligentní hračka a skvělý dárek.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vyprodáno
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: