MAGFORMERS Master Plus

Kód: MG60413
6 480 Kč 5 355 Kč bez DPH
Skladem

Rozšířená verze klasického Master boxu s  8 litrovým úložným kufříkem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Magformers Master Plus je magnetická stavebnice určená pro menší děti, s jejíž pomocí rozvíjí své nápady při stavbě konstrukce obsahující kopule a díky velkému počtu vysokých i malých trojúhelníků téměř jakákoliv známá zvířata.

MAGFORMERS podporuje prostorovou imaginaci a podněcuje tvořivost i matematické myšlení těch nejmenších dětí. Je někdy také nazývána „magnetickou geometrií“. 

Honzíkův tip: Hrát si s Master Plus vydržím hodiny a nezanechávám po sobě žádný nepořádek díky kufříku, do kterého není třeba dílky úsporně skládat, protože je dostatečně veliký a proto má z něj obzvlášť velikou radost i maminka.

Master PLUS je o nové dílky rozšířená verze klasického Master Boxu. Vzhledem k většímu objemu obsahu je box Master PLUS opatřen větším 8 litrovým úložným kufříkem s prostorovou rezervou, do kterého se všechny dílky pohodlně vejdou i při rychlém "hala-bala" sklízení.

Rozměry boxu: 37 x 23,5 x 15,5 cm

Objem: 8 litrů

Materiál: potravinářský plast (polypropylén)

123 dílků: 20 trojúhelníků, 30 čtverců, 4 kosočtverce, 8 vysokých trojúhelníků, 12 pětiúhelníků, 4 lichoběžníky, 2 šestiúhelníky, 2 obdélníky, 4 SUPER trojúhelníky, 5 SUPER čtverců, 8 výsečí, 4 oblouky, 2 obdélníčky, 1 trojitý obdélník, 2 podvozky s kolečky, 2 jednokolečka, 2 otočné figurky, 7 otočných panelů, 1 vrtuli, 2 klouby, 1 kulomet, 1 satelitní anténu.

MAGFORMERS je originální magnetická stavebnice, která umožňuje sestavovat nekonečné množství trojrozměrných objektů jen z několika málo základních druhů dvourozměrných plastových mnohoúhelníků (trojúhelníky, čtverce, obdélníky, kosočtverce, lichoběžníky, pěti a šestiúhelníky). Tyto stavební jednotky postačí k sobě přiblížit libovolnými stranami a ty pak spolu vytvoří volně „zakloubené“ spojení pomocí drobných neodymových magnetů umístěných uvnitř jejich bran.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: MAGFORMERS
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: