MAGFORMERS Neon-60

Kód: MG703003
2 580 Kč 2 132 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné

Nová barevná obdoba oblíbeného setu Designer s neonově svítivými dílky pod UV světlem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Magformers Lesní srub je magnetická stavebnice pro nejmenší děti v novém barevném provedení v zářivých odstínech. 

MAGFORMERS podporuje prostorovou imaginaci a podněcuje tvořivost i matematické myšlení těch nejmenších dětí. Je někdy také nazývána „magnetickou geometrií“. 

Honzíkův tip: 

Dílky jsou v novém barevném provedení v zářivých odstínech a s plným probarvením po celé tloušťce vrstvy (bez poloprůzračného efektu). Jelikož i sluneční svit obsahuje UV složku, budou stavby z této sady zářivě barevné i na denním světle. Zvláštního efektu pak vykazují pod UV zářivkou (tzv. black light efekt). Kromě klasických staveb, pro něž balení obsahuje názorně vyvedené obrazové předlohy je tak Neon-60 vhodný i pro experimentování s dekoračními prvky jako jsou různé mandaly, opakující se vzory, ornamenty či prostorové růžice a lampiony. Zajímavých efektů lze docílit pod Uv osvětlením v kombinaci s LED lucernou a LUX pyramidami. Efektní je i použití neonových dílků do větvených staveb s klasickými dílky, svítící struktury pak pod UV volně "plavou v prostoru".

Oblíbená stavebnice především pro děvčátka a smíšené sourozenecké dvojice.

Rozměry balení: 39 x 26 x 8,5 cm 

Váha: 1600 g

60 dílků: 18x čtverec, 12x trojúhelník, 12x vysoký trojúhelník, 6x kosočtverec, 6x obdélník, 6x lichoběžník.

MAGFORMERS je originální magnetická stavebnice, která umožňuje sestavovat nekonečné množství trojrozměrných objektů jen z několika málo základních druhů dvourozměrných plastových mnohoúhelníků (trojúhelníky, čtverce, obdélníky, kosočtverce, lichoběžníky, pěti a šestiúhelníky). Tyto stavební jednotky postačí k sobě přiblížit libovolnými stranami a ty pak spolu vytvoří volně „zakloubené“ spojení pomocí drobných neodymových magnetů umístěných uvnitř jejich bran.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Vyprodáno
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: