MAGFORMERS PIKANT malý

Kód: MG60301
740 Kč 612 Kč bez DPH
Skladem

Dílky k rozšíření základní sady Magformers.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Magformers Pikant Malý je magnetická stavebnice určená k základnímu poznávání geometrických tvarů v ploše i v prostoru vašich dětí.

MAGFORMERS podporuje prostorovou imaginaci a podněcuje tvořivost i matematické myšlení dětí již od útlého věku. Je někdy také nazývána „magnetickou geometrií“.

Řada PIKANT se snaží nabídnout kombinaci menšího počtu dílků od více druhů v co nejšikovnějším poměru.

Honzíkův Tip: Ze 2 lichoběžníků lze snadno sestrojit plnohodnotný magnetický šestiúhelník, takže z jednoho balení malého Pikantu můžete v kombinaci s kolečky a některou základní stavebnicí se čtverci a trojúhelníky sestavovat i karoserie obsahující oblíbený párový šestiúhelníkový základ. 

Rozměry: 25 x 35 x 2 cm

13 dílků - 2 kosočtverce, 4 vysoké trojúhelníky, 2 pětiúhelníky, 2 lichoběžníky, 2 obdélníky, 1 šestiúhelník.

Dílky se dodávají v pestré barevné škále uložené do velkých odolných zipových sáčků s etiketou.

Pikant je název pro nové balení menšího počtu „exotických“ dílků, kterými si můžete zajímavě „dokořenit“ již dříve zakoupenou základní sadu MAGFORMERS, která obsahuje převážně (anebo pouze) tvary základní, ...tedy čtverce a trojúhelníky. Vycházíme tímto vstříc přání mnoha rodičů, kteří by chtěli přidáním nových tvarů do stavebnice dětem již tak velmi oblíbenou hračku zpestřit o zcela nové konstrukční prvky a přitom považují za zbytečné nakupovat od každého tvaru rovnou 12 ks, což je běžný minimální počet dílků v klasickém balení dílků ve folii.

Doplňkové parametry

Kategorie: MAGFORMERS
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: