MAGFORMERS Pikant VELKÝ

Kód: MG60302
1 470 Kč 1 215 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné

Pikant je název pro nové balení menšího počtu „exotických“ dílků, kterými si můžete zajímavě „dokořenit“ již zakoupenou základní sadu MAGFORMERS.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Obsahuje 25 dílků:

4 kosočtverce

4 vysoké trojúhelníky

6 pětiúhelníků

4 lichoběžníky

2 obdélníky

2 šestiúhelníky

2 jednokolečka

1 otočnou figurku

Pikant je název pro nové balení menšího počtu „exotických“ dílků, kterými si můžete zajímavě „dokořenit“ již zakoupenou základní sadu MAGFORMERS, která obsahuje převážně (anebo pouze) tvary základní, tedy čtverce a trojúhelníky. Vycházíme tímto vstříc přání mnoha rodičů, kteří by chtěli svým dětem obohatit jejich oblíbenou hračku o zcela nové konstrukční prvky přidáním nových tvarů a přitom se jim nechce nakupovat od každého z nich celých 12 ks, což je běžný minimální počet dílků v klasickém balení ve folii. Řada PIKANT se tedy snaží nabídnout kombinaci menšího počtu dílků od více druhů v co nejšikovnějším poměru, který by odpovídal výsledkům dlouhodobých zkušeností s frekvencí využitelnosti jednotlivých dílků v dosavadní praxi.

Řada Pikant je tedy určena pro ty, kteří již nějaké základní balení naší stavebnice mají a chtějí něco navíc. Dílky se dodávají v pestré barevné škále uložené do velkých odolných zipových sáčků s etiketou. Přikoupením velkého Pikantu k některé ze základních stavebnic získáváte již skutečně solidní munici pro komplexní stavby všeho druhu. Zda bude součástí Pikantu figurka holčičky a nebo chlapečka nelze ovšem předem ovlivnit, zůstává to jako v životě v přirozených rukou náhody, ... nechte se zkrátka překvapit:)

Doplňkové parametry

Kategorie: MAGFORMERS
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: