Překvapení - dárek za Váš nákup

Zapomeňte na zdlouhavé brouzdání po internetu a vyhledávání nejvhodnějšího dárku. Objevte pestrý sortiment edukativních her a hraček pro malé i velké děti, vše na jednom místě.

Ušetříme Váš čas, vykouzlíme úsměv na tváři Vašich blízkých.

Speciální zimní akce – nakupte vaše dárky pro nejbližší na našem e-shopu a jako poděkování za Váš nákup získejte jedno vydání Pravého domácího časopisu! A navíc– objednejte nad 1 250 Kč a těšte se na publikaci Můj táta Karel! A při nákupu nad 2 500,-- Kč získejte ještě dárek v podobě překvapení!  

  • Při nákupu na našem e-shopu máte od nás jedno vydání Pravého domácího časopisu.
  • Při nákupu nad 1 250 Kč získáte speciální publikaci Můj táta Karel v hodnotě 99 Kč a jedno vydání Pravého domácího časopisu.
  • Při nákupu nad 2 500 Kč získáte dle Vašeho výběru buď publikaci Můj táta Karel v hodnotě 99 Kč nebo dárek v podobě překvapení v hodnotě do 200 Kč. A jedno vydání Pravého domácího časopisu.

  • Při nákupu nad 5 000 Kč získáte dle Vašeho výběru buď publikaci Můj táta Karel v hodnotě 99 Kč nebo dárek v podobě překvapení a to buď PŘEKVAPENÍ I dárek do hodnoty 200 Kč nebo PŘEKVAPENÍ II dárek do hodnoty 400 Kč. A jedno vydání Pravého domácího časopisu.

  • Při nákupu nad 10 000 Kč získáte dle Vašeho výběru buď publikaci Můj táta Karel v hodnotě 99 Kč nebo dárek v podobě překvapení a to buď PŘEKVAPENÍ I dárek do hodnoty 200 Kč nebo PŘEKVAPENÍ II dárek do hodnoty 400 Kč nebo PŘEKVAPENÍ III dárek do hodnoty 800 Kč. A jedno vydání Pravého domácího časopisu.

 

Přejeme Vám spoustu zábavy a co nejvíce skvělých okamžiků s hračkami.

Platnost akce do 31.12. 2021 nebo do vyprodání zásob.

Hračky Toypex-

Tým Toypex