Psí život, Samaja, Kubíkův poklad – deskové hry pro celou rodinu jako originální vánoční dárek

Užijte si naplno adventní čas v kruhu svých nejbližších, darujte pod stromeček zábavné deskové hry Toypex a bavte se po celé vánoční svátky. Vyberte si úspěšnou rodinnou deskovou hru PSÍ ŽIVOT a prožívejte dobrodružství v ulicích s labradorem, pudlicí, foxteriérem a dalšími pejsky, kteří si odskočili od svých páníčků. Hru PSÍ ŽIVOT se naučí každý během pár minut, prostřednictvím symbolů a obrázků. Detailně propracované figurky pejsků okouzlí především děti.

Zvolte komunikační deskovou hru SAMAJA s jednoduchými pravidly pro malé i velké děti. SAMAJA obsahuje netradiční otázky inspirované životem. Hráči se zábavným způsobem učí přemýšlet o svých pocitech, popsat je a současně věnovat pozornost ostatním lidem, vyslechnout je. SAMAJA přispívá k lepšímu porozumění mezi světem dospělých a dětí či ostatních spoluhráčů.

Sáhněte po české stolní deskové hře KUBÍKŮV POKLAD, která získala prestižní ocenění SPRÁVNÁ HRAČKA, chráněný symbol kvality zaměřující se na výchovné a vzdělávací hledisko hraček. A vydejte se na cestu za dobrodružstvím se skleněnými broušenými hracími kameny. KUBÍKŮV POKLAD učí děti poznávat názvy a barvy drahých kamenů, seznámí je se sklářským prostředím.

Všechny dostupné deskové hry ZDE.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení