Testování magnetické tabulky MAGPAD

Mateřské Centrum Beruška Nepomuk, z.s. nám v letošním roce předalo od dětí a rodičů velmi pozitivní odezvu na magnetickou tabulku MAGPAD ve variantách s kuličkami i písmenky. MAGPAD jako naprosto bezpečná a edukativní hračka všechny zabavila i mnoho naučila!

Mateřské centrum Beruška Nepomuk, z.s. (dále jen mateřské centrum) je nezisková organizace, zacílená na rodiče na mateřské dovolené, jejich děti a prarodiče. Pořádají dětské kroužky a různé akce pro nejmenší děti, přednášky a kurzy pro rodiče a poskytují hernu a přátelské zázemí. S jejich pomocí se s Vámi nyní můžeme podělit o mnoho zkušeností a tipů na oblíbené stavebnice, kreativní hry a hračky jako školní pomůcky.

Otestovali jsme pro Vás s dětmi zábavnou magnetickou tabulku MAGPAD, perfektní pomůcku pro všechny předškoláky a nejen je!

Jako první přišel na řadu MAGPAD - magnetická tabulka s kuličkami:

  • Děti ve věku od 2,5 - 7 let ihned pochopily princip Magpadu a dokázaly ho sami ovládat pomocí sofistikovaného magnetického stylusu. Kreslení i mazání byla zkrátka hračka!
  • Hlavní výhodou Magpadu je, že okamžitě zaujal každé dítě, které si pak s tabulkou vydrželo velmi dlouho hrát. Magpad je vhodný na cesty, děti si mohou vybrat mezi metodami kreslení, ťupkování nebo zamačkávání kuliček, zároveň jim magnetický stylus slouží jako mazadlo.
  • Silnou stránkou Magpadu je rozvoj představivosti a grafických dovedností dětí, trénování trpělivosti a jemnocitu.

Druhý v pořadí testování byl MAGPAD - magnetická tabulka s písmenky:

  • Magpad s písmenky zaujal spíše prvňáčky, kteří už písmenkům rozumí, pochopí, co znamenají a snaží se je dle šipek psát správně. 
  • Jedná se o perfektní pomůcku do školy. Nejen, že zaujme provedením, nápadem, atraktivním způsobem nácviku správného psaní písmen, ale rovněž podporuje myšlenku “škola hrou”.  
  • Hlavní výhodou Magpadu s písmenky je, že se jedná o skvělou motivační pomůcku pro první seznámení s písmenky. Současně je Magpad vhodnou pomůckou pro dyslektiky a dysgrafiky a napomáhá také rozvíjet předčtenářskou gramotnost.
  • Silnou stránkou Magpadu s písmenky je rozvoj jemné motoriky, poznávání písmen a trénování jejich pojmenování.

Magpad okamžitě zaujme a zabaví všechny děti bez ohledu na věk a pohlaví. Je jednoduchý na logiku i ovládání a neskutečně kreativní. Stejně jako zamačkávání kuliček děti bavilo i psaní tužkou. Celkový dojem dětí i rodičů z mateřského centra byl: ,,Magpad je jednoznačně super hračka!”.

Děkujeme Mateřskému centru Beruška Nepomuk, z.s. za spolupráci a dovolujeme si Vás pozvat na další díl o testování originálních edukativních hraček, který brzy naleznete na našich webových stránkách.

Team Toypex.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení