Žebřiny SUPRAFORT Atlant N - bílá

Kód: S1101
Akce
12 190 Kč –20 %
S1101 SUPRAFORT Atlant N bila
12 190 Kč –20 % 9 752 Kč 8 060 Kč bez DPH
Skladem

Žebřiny jsou přístěnné, určené pro instalaci ke zdi. Montáž a instalace jsou rychlé a jednoduché. Tyto žebřiny jsou vhodnou variantou, když nemáte pevný strop a nemůžete použit rozpěrný systém.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Žebřiny Suprafort Atlant poskytují maximum užitku na minimální ploše. Žebřiny jsou přístěnné, určené pro instalaci ke zdi. Montáž a instalace jsou rychlé a jednoduché. Sestava Atlant je vhodnou variantou, když nemáte pevný strop a nemůžete použit variantu s rozpěrným systémem pro uchycení mezi stropem a podlahou bez vrtání.

Vybavení multifunkčních žebřin

Žebřiny, hrazda přestavitelná, kruhy gymnastické, hrazda visutá, lano.

Žebřiny obsahují výškově přestavitelnou hrazdu, která se může umístit v potřebné výšce. Proč je zapotřebí přestavitelná hrazda? Pro mladší děti bude pohodlnější a bezpečnější, když hrazda bude připevněna ve výšce odpovídající jejích věku. S růstem dítěte se výška umístění hrazdy může jednoduše měnit.

Příčky žebřin jsou pogumované, mají masážní a neklouzavý povrch. Na rozdíl od kovových příček jsou tyto příčky komfortnější a bezpečnější. Jsou měkčí a pohodlnější pro úchop, nekloužou a nejsou studené. Masážní povrch zajišťuje dobré prokrvení dlaní a chodidel. Úchop je velmi příjemný.

Zátěž do 100 kg
Rozměry: 840x860 mm, šířka žebřin 532 mm

Balení: 1 karton (116x61x14 cm), 28 kg

V případě osobního vyzvednutí se karton pohodlně vejde na zadní sedadla auta.

Doplňkové parametry

Kategorie: Suprafort Kompletní sestavy
Hmotnost: 28 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: