FUNNY WHEELS

Lehká originální odrážedla FUNNY WHEELS jsou velmi oblíbená u malých závodníků. Zaujmou na první pohled veselými barvami a atraktivním designem. Od prvního prototypu k finálnímu produktu vedla dlouhá cesta směřující k vytvoření dokonalého odrážedla s moderními designovými prvky. Velkou předností je unikátní konstrukce s otvorem v těle odrážedla pro snadný úchop.

FUNNY WHEELS je vyvinuto po konzultaci s ortopedy a vyrobeno i certifikováno v České republice. Je skvělé pro první seznámení se světem cyklistiky, je ideální přípravou pro jízdu na kole. Děti se s ním učí udržet rovnováhu, správně řídit, koordinovat své tělo.

Modely Sport 2v1 jsou tiché, výškově nastavitelné. A POZOR! – snadno se změní z tříkolového na dvoukolové odrážedlo. Navíc disponují tichými koly a aretací řídítek pro bezpečnou jízdu.

Odrážedlo FUNNY WHEELS je nejen hračka, ale také parťák na cesty. Vejde se do každého auta, můžeš ho brát všude s sebou. Poskytne ti pohodlné posezení, když budeš zrovna potřebovat sníst svačinu. Při jízdě na něm budeš mít vítr ve vlasech a úsměv na tváři.

Tak neváhej, sáhni po odrážedle FUNNY WHEELS a vydej se na cestu za dobrodružstvím!

Nejprodávanější

1 položek celkem
FUNNY WHEELS Rider Sport cervene 01
1 239 Kč bez DPH
1 499 Kč

Odrážedlo i tříkolka, 2v1, pro malé závodníky

Kód: BS11407192