MARIONETINO Loutkove divadlo De Luxe Perníková chaloupka

Kód: V47634
Poslední kousky
1 090 Kč 901 Kč bez DPH
Skladem

Skládací loutkové divadlo obsahující kompletní pohádku PERNÍKOVÁ CHALOUPKA: 5 ks oboustranných loutek, 2 scény, 7 ks rekvizit a 3 ks přídavných kulis se stojánky. Loutky, kulisy i rekvizity jsou velice pevné, odolné, ideální...

Detailní informace

Detailní popis produktu

MARIONETINO - kvalitní český výrobek z ušlechtilého materiálu motivuje děti k vytváření vlastních příběhů. Díky veselému a vtipnému výtvarnému zpracování formuje i jejich estetické vnímání. Vkusné, praktické, pevné, odolné, lehké a skladné loutky zaujmou děti i dospělé.

Skládací loutkové divadlo obsahující kompletní pohádku PERNÍKOVÁ CHALOUPKA: 5 ks oboustranných loutek, 2 scény, 7 ks rekvizit a 3 ks přídavných kulis se stojánky.

Loutky, kulisy i rekvizity jsou velice pevné, odolné, ideální pro děti na hraní. K loutkám jsou přibaleny vodící tyčky a lepicí guma určená k připevnění tyček a rekvizit. 

Obsah balení:

LOUTKOVÉ DIVADLO: Skládací, loutkové divadlo s červenou oponou, uložené v praktickém balení, snadno sestavitelné, lehce přenosné, nenáročné na úložné prostory. Zadní kulisy se připevňují pomocí kolíčku. Kolíček je součástí balení.

LOUTKY: Jeníček, Mařenka, tatínek, ježibaba, ježidědek

SCÉNA - ZADNÍ KULISA: les s jahodami, Světnice ježibaby

PŘÍDAVNÉ KULISY: perníková chaloupka, skalka, pařez

REKVIZITY: džbánek modrý, džbánek růžový, sekyra, lopata, 3 ks perníčků

PŘÍSLUŠENSTVÍ: 5 ks univerzálních vodících tyček, 3 ks stojánků (Perníková chaloupka, Pařez), 12 ks lepicí gumy, 1 ks kolíček na uchycení zadní kulisy

MATERIÁL: loutky, kulisy, rekvizity: knihařská lepenka, vodící tyčky: dřevo, divadlo: vlnitá lepenka

VELIKOST: divadlo s postaveným portálem: 41 cm x 48 cm x 42 cm, divadlo uložené v krabici: 5 cm x 48 cm x 42 cm, loutky: cca 15 - 19 cm, tyčky: 21 cm, zadní kulisa: 46,3 cm x 32,3 cm

HMOTNOST: celková hmotnost max. 1,5 kg

NÁVOD NA PŘIPEVNĚNÍ TYČEK A REKVIZIT: Na spodním konci tyčky je plošinka; na tuto plošinku přiložte z vnější části čtvereček lepicí gumy a přiložte na záda loutky. Loutku i tyčku k sobě důkladně přitiskněte. Tyčku můžete později ze zad loutky sundat, aniž by se loutka či tyčka poškodila. Pokud tyčku sundávat nechcete, můžete ji napevno přilepit lepidlem. Stejným způsobem připevňujte i rekvizity.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Pohádkové sady Marionetino
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1.5 kg
Délka: 42 cm
Šířka: 5 cm
Výška: 48 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: