MAGFORMERS Dinosauři

Kód: MG63117
Poslední kousky
2 950 Kč 2 438 Kč bez DPH
Skladem

 Ani u Magformers nesmí chybět tolik oblíbení DINOSAUŘI.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Magformers Dinosauři je magnetická stavebnice pro nejmenší děti, která obsahuje 10 velkoformátových listů s předlohami pro stavění různých druhů kdysi skutečně žijících dinosaurů.

MAGFORMERS podporuje prostorovou imaginaci a podněcuje tvořivost i matematické myšlení těch nejmenších dětí. Je někdy také nazývána „magnetickou geometrií“. 

Honzíkův tip: Díky kartičkám vím navíc mnoho informací o dinosaurech, protože je na každé vyobrazena pravděpodobná skutečná podoba, vyznačen areál někdejšího geografického rozšíření i přibližná doba, ve které byl na Zemi tento druh hojný a některé další základní informace (stravovací strategie, apod.).

Kromě dinosaurů lze z této stavebnice snadno budovat i celou škálu klasických staveb odpovídajících uvedené skladbě dílků. Vzhledem k barevné kombinaci např. vhodné pro vozidla, lodě či stavby a předměty zahrnující vojenskou tematiku či zemědělství. Pro zajímavě rozšířené možnosti postačí v budoucnu přikoupit pár drobných doplňků (např. kolečka, jednokolečka, klouby, vrtule, antény, pod...) a z Dinosaurů se rázem stává plnohodnotná sada vyšší střední kategorie.
 
Rozměry: 56 x 38 x 6 cm
 
Váha: 1200 g
 
65 dílků, u kterých je vždy jedna strana khaki zelená a druhá hnědá (bifaciální barevné provedení), 10 velkoformátových listů s předlohami.
 
MAGFORMERS je originální magnetická stavebnice, která umožňuje sestavovat nekonečné množství trojrozměrných objektů jen z několika málo základních druhů dvourozměrných plastových mnohoúhelníků (trojúhelníky, čtverce, obdélníky, kosočtverce, lichoběžníky, pěti a šestiúhelníky). Tyto stavební jednotky postačí k sobě přiblížit libovolnými stranami a ty pak spolu vytvoří volně „zakloubené“ spojení pomocí drobných neodymových magnetů umístěných uvnitř jejich bran.
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Hračky podle použití
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: