MAGFORMERS Master Box

Kód: MG60305
5 290 Kč 4 372 Kč bez DPH
Skladem

První z velkokapacitních sestav dodávaných ve velkém plastovém úložném boxu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Magformers MINI Master Box je magnetická stavebnice, která již nabízí skutečně dostatečný tvůrčí rozmach těm dětem, pro které se Magformers stalo seriózní zálibou.

MAGFORMERS podporuje prostorovou imaginaci a podněcuje tvořivost i matematické myšlení těch nejmenších dětí. Je někdy také nazývána „magnetickou geometrií“. 

Honzíkův tip: Tvoření podle vlastních představ mě moc baví. Už jsem dokázal vytvořit žirafu, sovu i velké nákladní auto. Těmito výrobky to z daleka nekončí!

Master box je první z velkokapacitních sestav dodávaných ve velkém plastovém úložném boxu s přezkovým uzávěrem.

Jedná se zároveň o velmi vhodný druh stavebnice pro školy a školky, herny, mateřská centra nebo pro rodiny s více dětmi, které oceňují kouzlo kolektivního tvoření a nepohrdnou ani účastí rodičů. 

Rozměry boxu: 37 x 23,5 x 15,5 cm

Objem: 8 litrů 

Materiál: potravinářský plast (polypropylén)

Váha: 2380 g

103 dílků: 20 trojúhelníků, 30 čtverců, 6 kosočtverců, 8 vysokých trojúhelníků, 12 pětiúhelníků, 6 lichoběžníků, 2 šestiúhelníky, 4 obdélníky, 4 SUPER trojúhelníky, 5 SUPER čtverců, 2 podvozky s kolečky, 2 jednokolečka, 2 otočné figurky (chlapeček a holčička).

MAGFORMERS je originální magnetická stavebnice, která umožňuje sestavovat nekonečné množství trojrozměrných objektů jen z několika málo základních druhů dvourozměrných plastových mnohoúhelníků (trojúhelníky, čtverce, obdélníky, kosočtverce, lichoběžníky, pěti a šestiúhelníky). Tyto stavební jednotky postačí k sobě přiblížit libovolnými stranami a ty pak spolu vytvoří volně „zakloubené“ spojení pomocí drobných neodymových magnetů umístěných uvnitř jejich bran.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Základní sestavy
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: