MAGFORMERS Můj první Magformers-54

Kód: MG702002
2 440 Kč 2 017 Kč bez DPH
Skladem

Nová kolekce pro nejmenší s propracovanými výukovými kartami a učebnicí barev/tvarů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Magformers Můj první Magformers- je magnetická stavebnice určená pro nejmenší děti poznávání geometrických tvarů v ploše i v prostoru a k učení barev.

MAGFORMERS podporuje prostorovou imaginaci a podněcuje tvořivost i matematické myšlení dětí již od útlého věku. Je někdy také nazývána „magnetickou geometrií“.

Honzíkův tip: Díky výukovým materiálům, které jsou zaměřeny i na učení barev a tvarů, můžu sestavovat nejrůznější domečky a zvířátka.

Dílky jsou plnobarevné (bez klasického poloprůzračného efektu) s výraznějšími barvami navrženými speciálně pro vnímání batolat a raných ťapáčků. Mají zesílené stěny a jsou odolnější proti oděrům a pronikání vlhkosti. Absolutní zdravotní nezávadnost pro nezbytné ochutnávky dílků je samozřejmostí.

Rozměry balení: 25 x 38 x 8 cm 

Váha: 1100 g

 54 dílků: 12 trojúhelníků, 24 čtverců, 6 kosočtverců, 6 lichobežníků, 6 obdélníků

MAGFORMERS je originální magnetická stavebnice, která umožňuje sestavovat nekonečné množství trojrozměrných objektů jen z několika málo základních druhů dvourozměrných plastových mnohoúhelníků (trojúhelníky, čtverce, obdélníky, kosočtverce, lichoběžníky, pěti a šestiúhelníky). Tyto stavební jednotky postačí k sobě přiblížit libovolnými stranami a ty pak spolu vytvoří volně „zakloubené“ spojení pomocí drobných neodymových magnetů umístěných uvnitř jejich bran.

Doplňkové parametry

Kategorie: MAGFORMERS
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: