MAGFORMERS Pastelle-30

Kód: MG704002
1 190 Kč 983 Kč bez DPH
Skladem

Stavebnice určená především pro malé slečny v pastelových barvách.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Magformers Pastelle-30 je magnetická stavebnice je základní kolekcí určená především pro malé slečny k základnímu poznávání geometrických tvarů v ploše i v prostoru a rozvíjení fantazie.

MAGFORMERS podporuje prostorovou imaginaci a podněcuje tvořivost i matematické myšlení dětí již od útlého věku. Je někdy také nazývána „magnetickou geometrií“.

Honzíkův tip: Díky pastelovým barvičkám je výtvor příjemný na pohled. Nejraději z něho vytvářím se sestřičkou ozdoby, které aranžujeme do oken nebo na vánoční stromeček.

Rozměry balení: 29 x 24 x 5,3 cm

Váha: 580 g

30 dílků: 18 čtverců,12 trojúhelníků.

Pikant je název pro nové balení menšího počtu „exotických“ dílků, kterými si můžete zajímavě „dokořenit“ již dříve zakoupenou základní sadu MAGFORMERS, která obsahuje převážně (anebo pouze) tvary základní, ...tedy čtverce a trojúhelníky. Vycházíme tímto vstříc přání mnoha rodičů, kteří by chtěli přidáním nových tvarů do stavebnice dětem již tak velmi oblíbenou hračku zpestřit o zcela nové konstrukční prvky a přitom považují za zbytečné nakupovat od každého tvaru rovnou 12 ks, což je běžný minimální počet dílků v klasickém balení dílků ve folii.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: