MAGFORMERS Můj první Pastelle-30

Kód: MG702013
1 380 Kč 1 140 Kč bez DPH
Skladem

Obdoba klasického setu Magformers-30 v pastelovém barevném provedení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Magformers Můj první Pastelle-30 je magnetická stavebnice určená především pro malé slečny a chlapce k základnímu poznávání geometrických tvarů v ploše i v prostoru a rozvíjení fantazie.

MAGFORMERS podporuje prostorovou imaginaci a podněcuje tvořivost i matematické myšlení dětí již od útlého věku. Je někdy také nazývána „magnetickou geometrií“.

Honzíkův tip: Rodiče mají ze mě a mé sestřičky radost, protože se vzájemně doplňujeme. Já stavím domečky, zatímco sestřička vymýšlí a kombinuje ozdoby vhodné do domku.

Plakáty s plošnými sítěmi a návody ke stavbám jsou skutečně veliké, takže jsou vyobrazené dílky v životní velikosti a děti tak mohou začít stavět metodou velmi názorného přikládání skutečných dílků přímo na výukové archy.

Rozměry balení: 28 x 24 x 7,5 cm 

Váha: 710 g

30 dílků: 18 čtverců, 12 trojúhelníků.

MAGFORMERS je originální magnetická stavebnice, která umožňuje sestavovat nekonečné množství trojrozměrných objektů jen z několika málo základních druhů dvourozměrných plastových mnohoúhelníků (trojúhelníky, čtverce, obdélníky, kosočtverce, lichoběžníky, pěti a šestiúhelníky). Tyto stavební jednotky postačí k sobě přiblížit libovolnými stranami a ty pak spolu vytvoří volně „zakloubené“ spojení pomocí drobných neodymových magnetů umístěných uvnitř jejich hran.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: