Žebřiny SUPRAFORT Atlant N - modrá

Kód: S1100
12 190 Kč 10 074 Kč bez DPH
Skladem

Žebřiny jsou přístěnné, určené pro instalaci ke zdi. Montáž a instalace jsou rychlé a jednoduché. Tyto žebřiny jsou vhodnou variantou, když nemáte pevný strop a nemůžete použit rozpěrný systém.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Žebřiny Suprafort Atlant poskytují maximum užitku na minimální ploše. Žebřiny jsou přístěnné, určené pro instalaci ke zdi. Montáž a instalace jsou rychlé a jednoduché. Sestava Atlant je vhodnou variantou, když nemáte pevný strop a nemůžete použit variantu s rozpěrným systémem pro uchycení mezi stropem a podlahou bez vrtání.

Vybavení multifunkčních žebřin

Žebřiny, hrazda přestavitelná, kruhy gymnastické, hrazda visutá, lano.

Žebřiny obsahují výškově přestavitelnou hrazdu, která se může umístit v potřebné výšce. Proč je zapotřebí přestavitelná hrazda? Pro mladší děti bude pohodlnější a bezpečnější, když hrazda bude připevněna ve výšce odpovídající jejích věku. S růstem dítěte se výška umístění hrazdy může jednoduše měnit.

Příčky žebřin jsou pogumované, mají masážní a neklouzavý povrch. Na rozdíl od kovových příček jsou tyto příčky komfortnější a bezpečnější. Jsou měkčí a pohodlnější pro úchop, nekloužou a nejsou studené. Masážní povrch zajišťuje dobré prokrvení dlaní a chodidel. Úchop je velmi příjemný.

Zátěž do 100 kg
 
Rozměry: 840 x 860 mm, šířka žebřin 532 mm
 
Balení: 1 karton (116 x 61 x 14 cm), 28 kg
 

V případě osobního vyzvednutí se karton pohodlně vejde na zadní sedadla auta.

Doplňkové parametry

Kategorie: SUPRAFORT
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 28 kg
Délka: 116 cm
Šířka: 61 cm
Výška: 14 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: