FEUCHTMANN Klecksi Univerzální barva Basic Plus

Kód: FE6330607
Poslední kousky
270 Kč –14 %
6330607 Basic plus
270 Kč –14 % 230 Kč 190 Kč bez DPH
Vyprodáno

Univerzální barvy v sadě s 5 barvami, paletou, štětcem a kelímkem držící na jakémkoli povrchu s paletou a štětcem. Vhodné pro děti od 3 let.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Univerzální barvy KLECKSI v sadě s 5 barvami, paletou, štětcem a kelímkem jsou nealergenní barvy na jakýkoli povrch, dokonce i na okna a vertikální plochy. Děti mohou tvořit pomocí štětců, houbiček, razítek a zamilují si ji i jako prstovou barvu. Barva dává dětem možnost vyjádřit své emoce, nápady a kreativitu. Nejmenší i velké děti se učí používat své smysly, zkoumají vlastnosti barvy a trénují soustředění.

Výtvarné potřeby Feuchtmann jsou vypratelné, nealergení a ekologické výtvarné potřeby pro všechny děti, vyráběné pouze z potravinářských surovin. Dopřejí dětem radost z kretivních výtvorů, podporují fantazii a rozvoj motorických dovedností.

Proč vybrat barvu Feuchtmann?

  • barva na jakýkoli povrch - na papír, karton, fólii, sklo, dřevo
  • vysoce kvalitní, zdravotně nezávadná a vypratelná barva
  • na výrobu barev KLECKSI jsou používány pouze konzervační látky z potravinářského a kosmetického průmyslu, proto jsou ideální jako prstové barvy
  • malování je uklidňující aktivita, která stimuluje fantazii, kreativitu a představivost
  • malířská zábava pro malé i velké děti

Honzíkův tip!: Objevil jsem novou techniku - nanesu barvu na otvor prázdného kelímku a tvořím barevnou mozaiku z koleček. To je nádhera! Pro zpestření obrázku někdy použiji i špejle nebo houbičky.

  • Obsah: 5 kelímků po 150 g v základních barvách (žlutá, červená, zelená, modrá, bílá), štětec, kelímek s malířskou paletkou. Baleno v papírové krabici.
  • Hmotnost: 750 g
  • Vhodné pro děti od 3 let

Německá značka Feuchtmann vám přináší pestrý sortiment pro nejmenší i velké děti. Podporuje rozvoj motorických dovedností, stimuluje fantazii a kreativitu, učí barvy a tvary. Vysoce kvalitní nealergenní výtvarné potřeby jsou bezlepkové, bez stop vaječných bílkovin, bez stop ořechů (podzemnice olejné), bez laktózy.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: