GEOMAG Magicube Magnetická stavebnice Matematická stavba 16 kostek 45 klipů

Kód: GM083
Akce
1 290 Kč –10 %
GM083 01
1 290 Kč –10 % 1 161 Kč 960 Kč bez DPH
Skladem

Seznam se s čísly, zatímco si hraješ.

Detailní informace

Detailní popis produktu

GEOMAG Magicube je barevná magnetická stavebnice umožňující postavit věže, domečky, mosty, zvířátka. Super velké balení plné magnetických kostek, které se přitahují ze všech stran. Skládej snadno a rychle.

Magicube je plná kouzelných magnetických kostek umožňujících stavět věže, budovy i velké konstrukce snadno a rychle díky kvalitním magnetům bezpečně uschovaným uvnitř kostek. Děti se s GEOMAG Magicube učí formou hry, seznamují se se základními fyzikálními jevy, rozvíjejí svou představivost, prostorové vidění a konstrukční schopnosti. Jednoduché spojování kostek a jejich otáčení zvládnou i ty nejmenší děti. Na produktech GEOMAG Magicube naleznete označení STEM, což je vzdělávací koncept zaměřený na přírodní vědy, technologie, techniku a matematiku.

Proč mít magnetickou stavebnici GEOMAG doma?

  • Rozvíjí jemnou motoriku
  • podporuje rozvoj představivosti
  • Vyrobeno ze 100% recyklovaného plastu

Obsahuje: 16 magnetických kostek, 45 klipů

Rozměry základního dílu/kostky: 4 x 4 x 4 cm

Vhodné pro děti od 3 let, do škol, školek, volnočasových zařízení.

Magnetická stavebnice švýcarské kvality GEOMAG umožňuje vytvářet stabilní konstrukce a nejrůznější stavby díky silným magnetům. Jednotlivé díly jsou vyrobené z recyklovaného plastu s cílem minimalizovat využívání přírodních zdrojů. Poniklované kuličky nejsou magnetické. GEOMAG rozvíjí konstrukční schopnosti, geometrické vidění, zlepšuje koordinaci oko-ruka, podporuje správný vývoj dětí. Vhodné do hodin geometrie, fyziky, matematiky, na projektové dny, pro předškoláky a děti školou povinné.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: