INSECT LORE Malá motýlí zahrádka 3-5 housenek

Kód: IL01010SU
1 281 Kč 1 059 Kč bez DPH
Skladem

Pozorujte vlastníma očima životní cyklus motýla. Domácí projekt chování housenek, které se vylíhnou.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

INSECT LORE Malá motýlí zahrádka 3-5 housenek je sada pro všechny děti, které vlastníma očima pozorují životní cyklus motýla. Chovejte a krmte housenky, sžijte se s přírodou a ona se vám odmění nádhernými motýly, které s radostí vypustíte a obohatíte přírodní ekosystém.

INSECT LORE to jsou hračky na pozorování a objevování přírody, které dětem přiblíží svět rostlin a živočichů na dosah ruky. Sledujte vývoj živočichů se sadami životních cyklů nebo pozorujte vývoj živé housenky v krásného motýla.

Proč vybrat Motýlí zahrádku?

  • Děti se seznámí s fázemi krmení a zakuklení housenek, líhnutí motýlů a následné vypouštění do volné přírody.
  • Zábavný projekt stmelí děti i rodiče, všichni se mají na co těšit!
  • Pomozte dětem vybudovat si pozitivní vztah k přírodě.
  • Interaktivní přístup, aby se děti naučily, jak zacházet s živými tvory.

Honzíkův tip!: Věděli jste, že Babočka bodláková je obecně rozšířený druh vyskytující se téměř na všech kontinentech? Ale protože motýlků v přírodě neustále ubývá, nejenže díky Motýlí zahrádce poznáme jejich životní cyklus, ale navíc uděláme dobrou věc pro svět kolem nás.

INSECT LORE Malá motýlí zahrádka 3-5 housenek obsahuje:

  • 1x trvanlivou motýlí síťku vysokou 30 cm s uzavíráním na zip, možností opakovaného použití a složení pro snadné skladování
  • 1x pipeta pro dávkování nektaru
  • 1x podrobný český návod
  • 1x certifikát pro objednání 5ti živých motýlích housenek s krmením ZDARMA (garance vylíhnutí min. 3 motýlků).
  • Dodávaný druh je Babočka bodláková - lat.Vanessa Cardui.

Upozornění: Na chov motýlků je dobré být časově připraven. Od objednání základní sady do vypouštění motýlků to trvá cca 4 týdny. Plánování tohoto projektu je tedy nutné. Chov motýlků lze realizovat pouze v období od března do poloviny září, přičemž vypouštění motýlků by nemělo probíhat, pokud je venkovní teplota nižší než 15°C.

  • Vhodné pro děti od 4 let za dozoru rodičů nebo dospělé osoby.

S hračkami INSECT LORE a BUKI děti pozorují vlastníma očima vývoj živočichů pomocí přírodovědných pomůcek a naučí se nejen životní cykly včely, žáby, mravence, motýla, ale dokonce i sami mohou vlastnit motýlí zahrádku a stát se na vlastní kůži malým přírodovědcem.

Jak postupovat po obdržení INSECT LORE Motýlí zahrádky

1. Obdrželi jste experimentální sadu INSECT LORE Motýlí zahrádka.

POZOR! - Housenky nejsou přímo součástí této sady. V obsahu sady najdete certifikát pro objednání 5 živých motýlích housenek s krmením ZDARMA.

2. Housenky objednáte samostatně pomocí přiloženého certifikátu. Objednání housenek se provede vyplněním online formuláře nebo odesláním kupónu poštou
(podrobné instrukce jsou součástí certifikátu). Dodání housenek s krmením trvá 1–2 týdny od přijetí objednávky. Při objednání housenek již NIC NEPLATÍTE, doručení na adresu zákazníka je zahrnuto v ceně této sady (platí pro dodání v ČR a SR).

3. Objednání housenek je možné pouze v období březen až polovina září. Odeslání housenek v tomto období může omezit pouze nevhodné počasí (transport není možný, pokud je pod 10 °C nebo nad 26 °C) a v době vypuštění motýlů do přírody musí být průměrná denní teplota 15 °C a více.

4. Po obdržení housenek se již můžete pustit do chovu motýlů. Postupujte podle podrobného českého návodu, který je součástí sady INSECT LORE Motýlí zahrádka.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: