INSECT LORE Velká motýlí zahrádka 6-10 housenek

Kód: IL01070
1 299 Kč 1 074 Kč bez DPH
Skladem

Nejlepší způsob, jak přiblížit dětem přírodu na dosah ruky, je zapojit je do ní. S unikátním produktem vlastní živé motýlí zahrádky přišel vědec a entomolog Carlos White, který v roce 1969 založil v USA firmu zabývající se tímto neobyčejným nápadem. Motýlí zahrádka představuje experimentální sadu, za pomoci níž mohou děti sledovat na vlastní oči vývoj živých housek postupně se přeměňujících v nádherné motýly. Seznámí se s fázemi krmení a zakuklení housenek, líhnutí motýlů a jejich krmení a následné vypouštění do volné přírody. Motýlí zahrádka je určena pro skupiny i jednotlivce, je vhodná do škol, školek i volnočasových zařízení.

• získání a prohloubení vztahu k přírodě
• praktická zkušenost s chovem živých motýlků
• interaktivní přístup, osvojení zásad správného zacházení se živými tvory 

Detailní informace

Detailní popis produktu

INSECT LORE Velká motýlí zahrádka 6-10 housenek obsahuje:

1x trvanlivou motýlí síťku vysokou 45 cm s uzavíráním na zip, možností opakovaného použití a složení pro snadné skladování, 1x pipeta pro dávkování nektaru, 1x podrobný český návod, 1x certifikát pro objednání 10ti živých motýlích housenek s krmením ZDARMA (garance vylíhnutí min. 6 motýlků). Dodávaný druh je Babočka bodláková - lat.Vanessa Cardui.

Na chov motýlků je dobré být časově připraven. Od objednání základní sady do vypouštění motýlků to trvá cca 4 týdny. Plánování tohoto projektu/aktivity je tedy nutné. Chov motýlků lze realizovat pouze v období od března do poloviny září, přičemž vypouštění motýlků by nemělo probíhat, pokud je venkovní teplota nižší než 15°C.

Dodávaný druh Babočka bodláková je obecně rozšířeným druhem vyskytujícím se téměř na všech kontinentech. A vzhledem k faktu, že motýlů ve volné přírodě neustále ubývá, je jejich vypuštění obohacením místního přírodního ekosystému. 

Vhodné pro děti od 4 let za dozoru rodičů nebo dospělé osoby.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: