LITTLE ARCHITECT Postavičky 630

Kód: LA0004BX
3 899 Kč 3 222 Kč bez DPH
Skladem

Stavebnice je zaměřena na sestavování plošných figurek podle předloh, ale konstrukce dílku umožnuje i skládání prostorové.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Se stavebnicí LITTLE ARCHITECT Postavičky se dá postavit personál do nemocnice, na stavbu, nebo třeba na farmu.

Proč mít stavebnici LITTLE ARCHITECT doma?

  • Rozvíjí fantazii
  • Zlepšuje jemnou motoriku
  • Vždy zabaví

Honzíkův tip!: Postavil jsem si učitele a žáky, teď se můžu učit i doma.

Plastový box s víkem a uchem, 630 dílku ve 12 barvách, 12 oboustranných plastových karet se seznamem dílku na jedné straně a obrázkem postavené figurky na straně druhé, v balení je dostatek dílků k sestavení všech figurek najednou, včetně stojánku k vystavení postaviček. Stavebnice je zaměřena na sestavování plošných figurek podle předloh, ale konstrukce dílku umožnuje i skládání prostorové. Lze použít jako pomůcku do hodin multikulturní výchovy.

Rozměr boxu: 25 x 24 x 20 cm

Rozměry základního dílku/kostky: šířka 1,2 cm, výška 1,7 cm, hloubka 1,2 cm

Rozměry obdélníkového dílku: šířka 2,5 cm, výška 1,7 cm, hloubka 1,2 cm

vhodné pro děti od 4 let

 

LITTLE ARCHITECT je stavebnice australského autora. Díky unikátní konstrukci umožnuje spojování komponentu do velmi stabilních struktur. Dílky ve tvaru cihliček se zasouvají do sebe, takže je pro děti jednoduché kostky spojovat a oddělovat. Univerzálnost stavebnice napomáhá k vytváření mnoha zajímavých staveb (včetně oblouků), jak ve 2D, tak ve 3D. LITTLE ARCHITECT je určen pro mladé stavitele k rozvoji jemné motoriky, stimulaci vlastní představivosti, výuce matematických dovedností, učení tvaru a barev. Karty, které jsou tištěny na odolném plastu, jsou dětem předlohou při stavení. Cihličky si mohou malí architekti předem připravit podle barev a počtu kusu pomocí předlohy na jedné straně karty, podle obrázku na druhé straně lze samotný objekt postavit. Jednotlivé stavebnice je možné libovolně kombinovat.

Doplňkové parametry

Kategorie: LITTLE ARCHITECT
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: