Hračky Toypex získaly prestižní ocenění!

Stejně jako každý rok i letos jsme nelenili a přihlásili několik vybraných produktů do soutěže Správná hračka. Tato soutěž je zaměřená na hračky a herní předměty pro děti předškolního a raného školního věku, jejím cílem je především podpora kvalitní nabídky hraček rodičům a vychovatelům. Odborná porota posuzovala nejen design produktu, ale také preciznost provedení, vhodnost použitého materiálu, uživatelský komfort a pedagogicko-psychologickou způsobilost. S napětím jsme očekávali vyhlášení výsledků soutěže a nyní vám můžeme s radostí oznámit, že chráněný symbol kvality SPRÁVNÁ HRAČKA – VYBRÁNO ODBORNÍKY získaly dokonce všechny tři naše přihlášené produkty. Patří mezi ně KORBO Plastová stavebnice Basic 120 dílů, VOLKOVA STAVEBNICE Set 445 dílků a CHILD FRIEND Honba za pokladem

Spravna-hracka-logo

Stavebnice KORBO obsahuje jedinečné díly umožňující rozpohybovat postavené předměty. Nabízí množství variant pro točení, učení se a hraní. Prostřednictvím stavebnice KORBO se děti seznamují se základy mechaniky, zlepšují koordinaci oko-ruka a učí se barvocitu.

Korbo

S konstrukční Volkovou stavebnicí není nic nemožné. Nepotřebujete žádné nářadí, a přesto za pomoci kvalitních dílů, které jsou různě nastavitelné a polohovatelné, postavíte téměř cokoli. Stačí popustit uzdu své fantazii a pustit se do práce.

Volkova stavebnice

Magnetická desková hra CHILD FRIEND Honba za pokladem je dřevěná deska bezpečně krytá průhledným plexisklem s dřevěnými/kovovými diamanty uvnitř. Hrou s CHILD FRIEND se děti učí dle vybraného zadání třídit barvy, přiřazovat počty dílků, seznamují se se základními geometrickými tvary, rozvíjejí jemnou motoriku, barvocit, koordinaci oko-ruka, trénují trpělivost a soustředění.

CHILD FRIEND

Všechny oceněné produkty a další kvalitní hračky najdete na našem e-shopu, stačí si jen vybrat.
Tým Toypex

Autor: Bc. Lucie Vencláková