Matky na palubu! otestovaly výrobky Quut

Testujeme: Designové hračky na písek QUUT

Písková sezóna je v plném proudu a my jsme vám s holkama přišly představit, co nového se nám objevilo na písku ????

S příchodem jara jsem se lekla, když jsme vytáhli hračky na písek, jaké množství jich máme. Pískoviště nám brzy pokrývalo nespočet báboviček, lopatiček, kyblíčků a dalších neidentifikovatelných udělátek. Poslední dobou se hodně zamýšlím nad minimalismem a snažím se postupně protřizovat naši domácnost a mít doma opravdu jen to, co člověk potřebuje a využije. Takže se k nám hračky na písek značky QUUT dostaly právě včas.

V čem jsou jiné? Kromě toho, že jejich design se naprosto liší od běžných hraček, jsou hlavně multifunkční a skladné. S blížícím se létem naprosto ideální na pláž!

QUUT je belgická značka, za kterou stojí rodiče, kteří se snažili pro děti vyvinout hračky, které nejen dobře vypadají, ale dají se využít mnohostranně, jsou kvalitní, bezpečné a pro děti atraktivní.
Hračky se dají využít na písku, na zahrádce i ve vodě – na pláži či ve vaně.

Maruška se ujala Quut Triplett, což jsou hrabičky, síto a lopatka v jednom. Maru jej ještě využívá jako čarodějnický klobouk ????

Darince se zalíbily QUUT Cuppi lopatky, které se dají lehce složit do sebe a dají se využít nejen jako lopatky, ale i sítko a také k házení a chytání míčku.

     

Co se mi na hračkách líbí?
– Neotřelý vzhled, díky kterému si na pískovišti děti zaručeně poznají svoje hračky
– Multifunkčnost, jednoduchost
– Podporují dětskou fantazii, díky neobvyklým tvarům, otvorům je jen na dětech, jak předmět využijí
– Skladnost
– Kvalitní provedení

Další zajímavé produkty nejen této značky můžete objevit na stránkach Toypex.

Hračky testovaly Matky na palubu