Podzimní akce a výstavy

p_9_9_99-PLAYMAIS-MOSAIC-Little-Friends-domaci-mazlicci-1080x675

11.-15.9. Jičín, „Jičín město pohádky“

Pětidenní festival pro děti v Jičíně, na které vystoupí známí herci z pohádek. Uvidíte spoustu divadelních scének, uslyšíte pěkné pohádkové písničky, zasoutěžíte si a pohrajete. I my se na vás zde budeme těšit s výrobky značek Kalimage, Soccci, Playmais a Magformers. Nachystáme pro vás dílničku, kde si budete moci hrát a stvět s našimi stavebnicemi.

26.-29.9. Praha, výstaviště Letňany – FOR INTERIOR

Na každoročním veletrhu výbavy a výzdoby interiérů uvidíte mimo jiné náš vzorový pokojíček s prolézačkami Suprafort navržený ve spolupráci se společností Design pro děti, kde si budete moci objednat návrh interiéru dětského pokoje, včetně umístění dětské sportovní sestavy Suprafort. Dále si budete moci v dílničce vyzkoušet a pohrát s kukuřičnou stavebnicí Playmais a vyzkoušet si malování na kouzelných fóliích Kalimage. Všechny výrobky bude možné zakoupit na místě s výstavní slevou.

10.-13.10. Praha, výstaviště Letňany – FOR TOYS

Na největším domácím veletrhu hraček nesmíme chybět ???? Uvidíte zde veškerý náš sortiment. Dětské botičky Soccci, kukuřičnou stavebnici Playmais, magické kreslící fólie Kalimage, dětské domácí zábavní sestavy Suprafort. Vše si budete moci samozřejmě vyzkoušet a zakoupit za veletržní ceny. Už teď se na vás těšíme!

9.11. ZŠ Meterologická, Praha, výstava Montessori

Zábavní den na základní škole, na kterém nebude chybět náš stánek s dílničkou pro pohrání si a vyzkoušení výrobků Playmais, Kalimage, Suprafort a Soccci.