Pojďte s námi na festival Áčkofest

Chcete zažít se svými dětmi v Praze ojedinělou a netradiční akci? Přijďte v sobotu 28.6.2014 na festival Áčkofest na Střeleckém ostrově. V tomto nádherném koutě Prahy na Vás i vaše ratolesti čeká od 10:00 do 22:00 bohatý program, při kterém si na více než 25 stanovištích přijdou na své malí i velcí.

V programu jsou ryze dětské aktivity jwvwfjvf2HeRAlzIcbCi0_ArXmVv0m2IrzPvGeaklzOc[1]ako třeba divadelní představení pro nejmenší, tiskání ruček na trička nebo malování na obličej. Dále výtvarné, muzikoterapeutické, divadelní, rukodělné, pohybové, taneční  či masážní dílny, které jsou postaveny tak, aby byly zábavné a poučné pro děti i jejich rodiče a vedly k jejich lepší vzájemné komunikaci.

K dispozici je také hlídací koutek pod patronací co–workingového centra Ateliér PEXESO, kde  si děti mohou vyzkoušet řadu her a stavebnic, celá rodina si může také vyzkoušet tradiční finskou hru Mölkky.

Poslední okruh programu je vyhrazen pro rodiče – promítání ve stanu A centra, taneční dílny, jóga nebo masáže. To vše je doplněno o festivalovou tržnici a restaurace, kde si návštěvníci mohou vychutnat skvělé zdravé jídlo a dozvědět se něco málo o zdravé výživě.

Novinkou  letošního ročníku Áčkofestu je blok večerních benefičních koncertů, které si kladou za cíl zaujmout a oslovit širší veřejnost:

18:00  Monika Načeva a Justin Lavash

19:00  Mirek Kemel s kapelou

20:00  Lenka Dusilová a Baromantika

21:00  Marimba Mama

Podrobnější informace o programu najdete na www.ackofest.cz, zvýhodněné vstupné na všechny aktivity lze objednat na www.facebook.com/festivalAckofest. Budeme také velice rádi, podpoříte-li  tuto akci na Hithitu – http://bit.ly/1oD7vuQVýtěžek z benefice bude použit na stěhování A centra do větších prostor, které zajistí maminkám i jejich dětem větší komfort.

Těšíme se na Vás!