SAMAJA: Rozzařte svou mysl!

SAMAJA je nová, zcela originální a psychologická hra, která podporuje děti, mladistvé i dospělé projevit své pocity, názory, zajímavé nápady a svou nekonečně rozmanitou fantazii.
 
Celé kouzlo hry vytvářejí barevné kartičky s otázkami a ještě pestřejší desková plocha, po které se každý snílek pohybuje svou figurkou. 
 
Jedná se o psychologické otázky, které povzbuzují se zamyslet nad různými životními situacemi a především vlastními pocity, které bychom sami třeba nikdy neodhalili. Díky tomuto poznání můžeme řešit různé problémy a zároveň objevit radosti i neštěstí, které prožíváme.
 
hra pro rozvoj_4

Jaké otázky se objevují na zářivých kartičkách?

  • Na co se těšíš?
  • Co tě rozčílí?
  • Nad čím často přemýšlíš?
  • Co je pro tebe důležité?
  • Co se ti na sobě líbí?
  • Co bys nechtěl nikdy zažít?
A mnoho dalších.
 

SAMAJA: Zahrajte si kdekoliv!

Hra se hodí nejen do rodiny, ale také do škol i školek, do družiny, na psychologické pracoviště nebo do domova důchodců. Lidé všech věkových kategorií mají úžasnou příležitost jak se lépe poznat, trénovat smysly a pobavit se.
 
SAMAJA4

SAMAJA: Psychologická pomůcka

Rodiče, učitelé i psychologové poznají díky hře chování dětí a jejich přirozené reakce. Mohou také odchytit špatný vývoj a správně ho směřovat. Využijí informace, které si navzájem sdělují během hry pro poznání dětí i sebe sama.
 
SAMAJA3
 
Hru SAMAJA jsme si zahráli na dětském táboře a bylo těžké ji dětem doslova vytrhnout z ruky, jak moc se jim líbila. Převládající věková skupina hráčů byla ve věku 5-12 let, ale překvapila nás velká účast i starších dobrodruhů (13-40 let), kteří se s námi vydali na zajímavou cestu do světa svých myšlenek a uvědomění.
 
Hru můžete zakoupit ZDE