Tip na tvoření: stavebnice PlayMais

Chtěli byste s dětmi kreativně tvořit a zároveň použít ekologický produkt? Pořiďte si stavebnici PlayMais, bio výrobek, který je zajímavým prostředkem pro rozvoj jemné motoriky a kreativity dětí.
Vhodné na tvoření doma i pro dětské oslavy.

Stavebnice PlayMais:

– je bezpečná stavebnice z ekologické kreativní hmoty

– původní surovinou pro výrobu hmoty je kukuřice, která se pěstuje v ekologickém zemědělství v Německu, kde se tato stavebnice také vyrábí

– je zdravotně nezávadná, ze 100% biologicky odbouratelného materiálu (složkami jsou kukuřice, voda a potravinářské barvivo).

Dílky PlayMais lze tvarovat prsty, krájet, stříhat, svazovat provázkem … Navlhčený dílek přilepíte k podložce nebo k dalšímu dílku. Mohou tak vznikat různé objekty, které lze po zaschnutí opět rozložit na jednotlivé dílky. Pokud už je dílek zdeformovaný, nelze jej vrátit do původní podoby, avšak lze jej využívat ve změněné podobě k novým stavbám. Stavebnice je na více použití.

Výběr z různých sad:
Sady jsou rozděleny pro děti od 3 let, od 5 let a od 8 let.
Sady PlayMais Mosaic jsou určeny také pro dospělé.

Úplnou nabídku stavebnic PlayMais naleznete zde.

Podle našich zkušeností se osvědčila práce s dětmi od 3 let pouze se sety PLAYMAIS BASIC. Děti baví spojovat dílky do hadů, kytiček a jiných jednoduchých tvarů za pomoci rodičů. Stejně tak jsme měli úspěch u starších dětí se sadami PLAYMAIS World doplněnou o dílky z některého setu PLAYMAIS BASIC, kde již větší děti mezi 4 a 9 rokem využívají svoji zručnost a fantazii k vytvoření krásných i složitějších tvarů. Velké nadšení pro stavebnici jsme zaznamenali také u generace dospělých. Je tedy velmi vhodná také k využití při společném tvoření rodičů (nebo prarodičů) s dětmi.