Žebřiny SUPRAFORT Arachnos N - zelená

Kód: S2102
16 890 Kč 13 959 Kč bez DPH
Skladem

Multifunkční žebřiny s opičí síti. Děti miluji šplhání a sestava je ideální pro budoucí horolezce. Varianta s přivrtáním ke zdi.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Oblíbené multifunkční žebřiny Suprafort Arachnos s opičí sítí. Děti miluji šplhání a sestava je ideální pro budoucí horolezce. Šplhací síť je výborným prvkem pro posilování svalů rukou a nohou a rozvoj obratnosti a motorické koordinace. Tato sestava je přístěnná, určená pro instalaci ke zdi. Montáž sestavy a instalace jsou jednoduché. Pokud byste nechtěli vrtat do zdi, můžete zkusit variantu, kterou upevníte mezi podlahou a stropem. Můžete hned žebřiny umístit do prostoru a pro děti jsou rázem atraktivnější.

Rodiče cvičí na hrazdě, děti lezou po síti a učí se správným pohybovým návykům.

Vybavení multifunkčních žebřin

Žebřiny, hrazda přestavitelná, kruhy gymnastické, hrazda visutá, lano, opičí síť.

Žebřiny obsahují výškově přestavitelnou hrazdu, která se může umístit v potřebné výšce. Proč je zapotřebí přestavitelná hrazda? Pro mladší děti bude pohodlnější a bezpečnější, když hrazda bude připevněna ve výšce odpovídající jejích věku. S růstem dítěte se výška umístění hrazdy může jednoduše měnit. Příčky žebřin jsou pogumované, mají masážní a neklouzavý povrch. Na rozdíl od kovových příček jsou tyto příčky komfortnější a bezpečnější. Jsou měkčí a pohodlnější pro úchop, nekloužou a nejsou studené. Masážní povrch zajišťuje dobré prokrvení dlaní a chodidel. Úchop je velmi příjemný.

Zátěž do 100 kg

Rozměry: 820 x 1860 mm, šířka žebřin: 532 mm

Balení: 1 karton (116 x 61 x 14 cm), 38 kg

V případě osobního vyzvednutí se karton pohodlně vejde na zadní sedadla auta.

Doplňkové parametry

Kategorie: SUPRAFORT
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 38 kg
Délka: 116 cm
Šířka: 16 cm
Výška: 14 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: