Žebřiny SUPRAFORT Atlant R - zelená

Kód: S1002
12 490 Kč 10 322 Kč bez DPH
Skladem

Žebřiny Suprafort ATLANT R jsou základním modelem, který zabere skutečně malý prostor v pokoji - jen cca. 0,6 m2. Žebřiny mají rozpěrný systém, určený pro instalaci mezi podlahou a stropem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Žebřiny Suprafort ATLANT R jsou základním modelem, který zabere skutečně malý prostor v pokoji - jen cca. 0,6 m2. Žebřiny mají rozpěrný systém, určený pro instalaci mezi podlahou a stropem. Montáž žebřin a instalace jsou jednoduché. Nepotřebujete vrtat do zdi. Žebřiny je možné rychlé přesunout na jiné místo a tím vybrat optimální umístění v dětském pokoji nebo jiné místnosti. Strop musí být pevný. V případě stropu ze sádrokartonu, je vhodné použit žebřiny s přístěnným uchycením.

Vybavení multifunkčních žebřin

Žebřiny, hrazda přestavitelná, kruhy gymnastické, hrazda visutá, lano.

Žebřiny obsahují výškově přestavitelnou hrazdu, která se může umístit v potřebné výšce. Proč je zapotřebí přestavitelná hrazda? Pro mladší děti bude pohodlnější a bezpečnější, když hrazda bude připevněna ve výšce odpovídající jejích věku. S růstem dítěte se výška umístění hrazdy může jednoduše měnit.

Příčky žebřin jsou pogumované, mají masážní a neklouzavý povrch. Na rozdíl od kovových příček jsou tyto příčky komfortnější a bezpečnější. Jsou měkčí a pohodlnější pro úchop, nekloužou a nejsou studené. Masážní povrch zajišťuje dobré prokrvení dlaní a chodidel. Úchop je velmi příjemný.

Zátěž do 100 kg.

Rozměry: 750 x 860 mm, šířka žebříku: 532 mm
 
Balení: 1 karton (116 x 61 x 14 cm), 29 kg
 
V případě osobního vyzvednutí se karton pohodlně vejde na zadní sedadla auta.
 

Doplňkové parametry

Kategorie: SUPRAFORT
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 29 kg
Délka: 116 cm
Šířka: 61 cm
Výška: 14 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: