CLICKSYSTEM 152

Kód: CS60046
1 795 Kč 1 483 Kč bez DPH
Skladem

Vytvořte neomezený svět lidí, zvířat, architektury, robotů, vozidel a další s Clicksystem! Každá sada obsahuje 12 jedinečných plastových tvarů a 6 barev; červená, modrá, zelená, opálená, černá a bílá.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vytvořte neomezený svět lidí, zvířat, architektury, robotů, vozidel a další s Clicksystem! Každá sada obsahuje 12 jedinečných plastových tvarů a 6 barev; červená, modrá, zelená, opálená, černá a bílá. Zakřivené prvky doplňují odrůdu a povzbuzují víc tekutých vzorů a organických motivů. Clicksystem se spojují s bezpečným, ale snadno nastavitelným třecím fit a mají krásný matný povrch na dotek. Sady se pohybují od sady 59 cest pro jízdu s uzavíracím cestovním pouzdrem až po 1.000 kusů velké skupiny skupin aktivit. Měřítko IO Blocks® je odvozeno z .5 "krychle, největších kusů měřících 1,5" W x 1,5 L x .5 "D. K dispozici nyní v Google Play a Apple App Store: IQ Build App pro smartphone a tablety! Otevřené uzavírací konstrukční bloky.

Obsah: Sada obsahuje 152 kusů. Kombinace geometrických a zakřivených prvků dodává rozmanitost a podporuje více návrhů tekutin. Zajišťovací prvky se spojují se zabezpečeným, avšak snadno nastavitelným systémem tření.

Materiál: měkký dotyk plast

Vzdělávací zaměření: Jemné motorické dovednosti a prostorové koncepty

Vhodné pro děti od 4 let

Rozměry: 24 cm x 28 cm x 17,5 cm

Hmotnost: 1,3 kg

Ocenění: 2016 Hračka roku Finalista v kategorii předškolního věku, vítěz 2015 Tillywig Brain Child Award, 2015 cena rodičů, 2015 Tvrzení o schválení Národního rodičovského centra

oceneni

Doplňkové parametry

Kategorie: CLICKSYSTEM
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: