MARIONETINO Economy Růženka

Kód: V47623
105 Kč 87 Kč bez DPH
Skladem

Růženka, sudička, kolovrátek, keř, postýlka s princezničkou. Půvabné hračky. Můžete je využít jako figurky do ruky nebo jako loutky do loutkového divadla. Česká výroba.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Balení obsahuje postavičky k pohádce ŠÍPKOVÁ RŮŽENKA. Postavičky můžete využít jako figurky do ruky nebo jako loutky do loutkového divadla. Vynikající nástroj na rozvoj řeči a fantazie. Česká hračka pro děti od 3 let.

Varianta bez tyček.

POSTAVY: Šípková Růženka, babizna s kolovrátkem

SCÉNICKÉ DOPLŇKY - PŘÍDAVNÉ KULISY: postýlka s Růženkou, Šípkový keř

PŘÍSLUŠENSTVÍ: 4 ks stojánků k postavě a scénickým doplňkům

Jak můžete naše postavičky využít?

1) jako FIGURKY DO RUKY: Toto je nejlevnější a nejjednodušší způsob. Držíte postavičky v ruce a s dětmi si vyprávíte pohádku v podstatě kdekoliv. Na stole, v postýlce, v autě, ve vlaku apod. Protože hlavní je dle našeho názoru příběh, na který se dítě soustředí a do kterého se může zapojovat. Tato varianta je ideální pro velmi malé děti.

2) jako LOUTKY: Postavy můžete samozřejmě využít jako loutky do Vašeho loutkového divadla. V tomto případě budete potřebovat tyčku. Pokud ji nemáte, naleznete ji v SOUVISEJÍCÍCH PRODUKTECH. Návod na připevnění tyček naleznete v sekci SOUBORY.

3) jako MAŇÁSKY: Postavy můžete perfektně využít i jako maňásky ve Vašem maňáskovém divadle. Pokud maňáskové divadlo nemáte, podívejte se na naši nabídku.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pohádkové sady Marionetino
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: