MARIONETINO Loutkové divadlo De Luxe Budulínek

Kód: V47635
Poslední kousky
1 130 Kč 934 Kč bez DPH
Skladem

Loutkové divadlo Budulínek. Divadlo obsahuje loutky, kulisy, rekvizity a texty k veselé české pohádce o chytrém Budulínkovi a lstivé lišce. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

MARIONETINO - kvalitní český výrobek z ušlechtilého materiálu motivuje děti k vytváření vlastních příběhů. Díky veselému a vtipnému výtvarnému zpracování formuje i jejich estetické vnímání. Vkusné, praktické, pevné, odolné, lehké a skladné loutky zaujmou děti i dospělé.

Oblíbené loutkové divadlo pro rodiny a menší kolektivy dětí. Základ divadla tvoří pevná krabice s dvěma přidanými díly – portál a záda. Složení i rozložení divadla je velice jednoduché. Skládá se ze čtyř dílů a snadno to zvládnou i malé děti. Materiál je pevný, odolný proti oděru, unese váhu malého dítěte. Velikost divadla je vhodná pro rodiny či malé kolektivy dětí. Divadlo je variabilní, lze ho využít pro jakoukoliv pohádku z naší nabídky.

LOUTKY, KULISY, REKVIZITY - knihařská lepenka, oboustranně kašírovaná. Jedná se o velice pevný, ekologický materiál, odolností srovnatelný se dřevem a velice příjemný především do dětské ruky. Oproti dřevu však nabízí nesrovnatelně vyšší kvalitu tisku, takže výsledkem jsou nádherné, živé barvy. LOUTKOVÉ DIVADLO - oboustranně laminovaný karton velmi odolný proti oděru. Udrží váhu malého dítěte.

Divadlo obsahuje:

LOUTKY: Budulínek, babička, dědeček, máma liška, lišáček, lištička s modrými šatičkami, lištička se zelenými šatičkami

REKVIZITY: housle, pytel, bubínek

POZADÍ DIVADELNÍ SCÉNY (oboustranná zadní kulisa): světnička s hráškem na stole, les s liščím doupětem

SCÉNICKÉ DOPLŇKY (se stojánky): domeček s okénkem, liščí doupě

PŘÍSLUŠENSTVÍ: 7 dřevěných tyček k loutkám, fixační guma, kolíček Pozn.: tyčky můžete vyměňovat pomocí speciální lepící gumy - je přibalena.

TEXTY K POHÁDCE (kroužková vazba, formát A4, černobílý): Scénář a pracovní příloha. Scénář obsahuje návrhy scén a jednoduché režijní poznámky. Součástí je pracovní příloha s úkoly a výtvarnými listy. V pracovní příloze se děti dozvědí něco o lese, ale také o hudebních nástrojích. Texty jsou vynikající pro práci a seznámení s pohádkou, lze výborně využít pro projektové činnosti v mateřských školách.

Vhodné pro děti od 3 let.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pohádkové sady Marionetino
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: