Designové i jiné hračky, které u nás frčí

mox-mluvici

Mr. Matyášek je příznivcem hraček spíš občasným, možná zatím, možná ho prostě zajímají víc jiné věci, zdá se být technický typ a možná jen vymýšlí lumpárny, vážně nevím. Nesrovnávám ho s ostatními, protože každé dítě je jedinečné a tak i jeho zvyky a chování. Co by ovšem mohl dělat celý den je lézt až na strop, vypínat zapínat vypínače, zkoumat všelijaká světýlka, rozebírat co se dá, lítat jako drak a dělat kuk a baf.

   

Pokud hledáte inspiraci na hračky pro dítě (nad 1 rok), máme pro vás dnes pár tipů, které u nás právě „frčej“. Donedávna to byla zelená, velice hlučná želva, které došly baterky – bohu(dík)žel.

  

Myslela jsem, že ho budou bavit hračky, které jsou multifunkční a tvořivé, může s nimi vymýšlet víc využití a ,,blbostí“. Tyto Bilibo mini (k sehnání ZDE) k nim patří.

  

Líbí se mi, že podporují dětskou fantazii a rozvoj dítěte, využijeme je v pokojíku, na písku i ve vodě (což je praktické zejména proto, že nezaberou v kabelce moc místa).

 

Matymu se nejvíc líbí, když si je dávám na hlavu a kolena. Rád je plní různými věcmi a schovává. Na značku jsem přišla nedávno a mám zálusk i na tenhle ,,chytrý“ mráček (i proto, že by se nám hodil do interiéru).

  

Další hračkou, kterou bych doporučila, je dřevěná tabulka, se kterou si hrajeme vážně často, dostal jí od mojí kamarádky. Snažím se ho učit zvířátka a zvuky které vydávají, takže je i dobrou pomůckou k učení.

Další jeho vášní jsou míče, míčky, balóny, balónky. Hádejte co děláme jako první, když jdeme do drogérie DM?

  

Tenhle se jmenuje MOX a je to koule s velkou pusou, která ráda jí, mluví a klidně nám i zazpívá.

Je to láska…

Pin on Pinterest

Mějte se a smějte se!

vaše

Gabra

Blog: http://www.bygabra.cz