Hračky Toypex opět získaly prestižní ocenění Správná hračka 2020!

Za pomoci firmy Toypex získaly v letošním roce stavebnice pro nejmenší děti LALABOOM Maxi 48 a multifunkční hračka BILIBO prestižní ocenění Správná hračka 2020, chráněný symbol kvality zaměřující se na výchovné a vzdělávací hledisko hraček. Oba oceněné produkty budou vystaveny na zámku v Kamenici nad Lipou a to až do října 2021 a naleznete je také na webových stránkách firmy Toypex.

Designová stavebnice LALABOOM je inspirována přírodou. Jedná se o originální stavebnici, se kterou dítě roste. Vede k objevování prostřednictvím smyslů a schopností každého dítěte. Se stavebnicí Lalaboom se děti přirozeně učí v průběhu jednotlivých etap svého vývoje. Dílky stavebnice lze snadno spojovat díky jednoduchému systému, kombinovat rozmanité barvy i povrchy, šroubovat, navlékat.

Lalaboom - Hračka pro malé děti.SPRAVNA-HRACKA-2020BILIBO

BILIBO je multifunkční hračka pro dětskou fantazii, k pohybové aktivitě i odpočinku. Je ideální na hraní uvnitř i venku, snadno přenosná, odolná vůči nárazům. Zlepšuje koordinaci těla a fyzickou zdatnost. V očích dětí je houpačkou, kolotočem, sáňkami, sedátkem, vozítkem, maskou, miskou a mnohým dalším.