Newméro získalo další prestižní ocenění

 

NEWMERO-oceneniUnikátní cihličky Newméro získaly další z řady významných ocenění, tentokrát se jedná o ocenění Good Toy Guide Recommended, které je udělováno na základě hodnocení odborníků poskytujících nezávislé poradenství v oblasti hry a vývoje dítěte, dětských technologií, speciálních potřeb a dalších.

Cihličky Newméro jsou ideální pro domácí výuku rodičů s dětmi, jsou skvělým doplňkem distanční výuky. Pro malé děti může být obtížné porozumět číslům, když jsou pouze napsána na kousek papíru, děti musí čísla cítit, zažít je.

Newméro představuje zábavný a odlišný způsob pochopení matematiky, je didaktickou pomůckou usnadňující pochopení učiva. Jedná se o edukativní hru s čísly, kdy za pomoci inovativních cihliček vyrobených z plastu lze identifikovat, počítat a třídit čísla, stavět je a rozkládat, sčítat a odčítat a mnohé další. S Newmérem děti hravou formou pronikají do tajů matematiky a rozvíjejí své všeobecné schopnosti učení a logického myšlení. Barevné cihličky Newméro jsou příjemné na dotyk, podporují společné učení mezi dětmi s různými úrovněmi matematických znalostí. Newméro je vhodné pro práci ve skupinách i samostatně, je určeno pro děti předškolního i školního věku.

NEWMERO-oceneni-2

https://www.toypex.cz/newmero/