Hračky Toypex získaly ocenění Správná hračka 2022

A je to tu! 

I v letošním roce získaly hračky Toypex prestižní ocenění Správná hračka – vybráno odborníky, konkrétně zábavná edukativní hra SPAGHETTI PAD Edu herní set pro 6 dětíDWOOD Obyvatelé pokojíků dřevěná stavebnice 76 + 27 dílů. Správná hračka, chráněný symbol kvality zaměřující se na výchovné a vzdělávací hledisko hraček, je významným ukazatelem pro rodiče i pedagogické pracovníky při výběru kvalitních hraček podporujících zdravý vývoj dětí. Práce odborné poroty není při oceňování snadná, každoročně musí vybrat z desítek exponátů, hodnotí provedení výrobku, design, kvalitu použitého materiálu, funkčnost, originalitu, výchovný i didaktický účel.

Tvořivá hra SPAGHETTI PAD Edu umožňuje dětem trénovat současně jemnou motoriku, pozornost a soustředění. Je originální vzdělávací pomůckou pro malé i velké děti, je ideální pro nácvik správného držení ruky při psaní, pro tvořivé aktivity ve skupinách i jednotlivě. 

KR2010-SPAGHETTI-Edu-herni-set-pro-6-deti-02

Dřevěná stavebnice DWOOD doslova  promění děti v malé architekty. Tato stavebnice seznamuje děti s konkrétním druhem prostředí, předměty, zvířaty i postavami, které s daným prostředím souvisejí. Vede k poznávání 2D plochy a 3D prostoru při budování, rozvíjí logické myšlení a představivost, zlepšuje jemnou motoriku, učí trpělivosti a soustředění. Je vyrobena v České republice, poučí, pobaví a zpestří volný čas malých i velkých dětí.

DWK03_DWOOD Obyvatelé pokojíků dřevěná stavebnice 76 + 27 dílů_01