Pojďte tam s námi! – Toypex v centru dění na veletrhu FOR TOYS

Novinky ze světa hraček i her, prezentace firem, bohatý doprovodný program, to vše a ještě víc Vám přináší oblíbený veletrh FOR TOYS 2021, který se koná od čtvrtka 21.10.2021 do neděle 24.10.2021v PVA EXPO PRAHA, Beranových 667, Praha 9 – Letňany. Prohlédnout si zde můžete také netradiční hračky firmy Toypex, která se nadcházející akce zúčastní v rámci Sdružení pro hračku a hru. Vstupenky na veletrh jsou v prodeji již nyní on-line za zvýhodněnou cenu, platí i pro současně probíhající veletrhy FOR PETS, FOR BABIES, FOR GAMES, FOR FISHING. Součástí veletrhu FOR TOYS bude slavnostní galavečer, na kterém si firma Toypex převezme ocenění Správná hračka, chráněný symbol kvality zaměřující se na výchovné a vzdělávací hledisko hraček. Toto prestižní ocenění získaly letos hračky QUUT herní kolekce a SajetoBricks Pastel.

Skvělé designové hračky QUUT přinášejí dětem radost na písku, ve vodě, na zahradě i ve sněhu. Patří mezi ně například multifunkční pomocník QUUT Triplet, který je současně trychtýřem na vodu, hrabičkami i sítkem, snadno vyhloubí jakoukoli díru. Konvička QUUT Canas nadčasovým designem, měkkými hranami a ergonomicky tvarovanou rukojetí. QUUT Cuppi - lopatka se sítkem a míčkem, trojkombinace pro malé ruce pro snadné a rychlé vyhloubení dráhy či postavení hradu v písku i ve sněhu a mnohé další. Hračky QUUT jsou vhodné již pro nejmenší děti, jsou zcela bezpečné, 100% recyklovatelné, dobře uchopitelné, využitelné prakticky všude.

SAJETO-Bricks-Pastel-52Quut-BALLO-CANA-02

Netradiční stavebnice SAJETO Bricks Pastel je určena pro malé konstruktéry i konstruktérky. Obsahuje dílky v pastelových barvách s přísavkami vyrobenými z příjemného pružného silikonu. Umožňuje objevování různých prostorových tvarů díky rozmanitým tvarům kostek, jež se dají otáčet kolem osy. Sajeto Bricks podporuje prostorovou představivost, učí konstrukčnímu stavění, aktivuje hmatové vjemy, zlepšuje jemnou motoriku. Je vhodná pro děti od 3 let.

Využijte jedinečnou příležitost seznámit se s oceněnými produkty QUUT i Sajeto Bricks osobně na veletrhu FOR TOYS a načerpejte inspiraci pod vánoční stromeček.

Bavte se a soutěžte s Toypexem! Navštivte stánek Toypex na veletrhu FOR TOYS, získáte speciální kód se slevou 10 % pro nákup na firemním e-shopu (platnost kódu do 30. listopadu 2021). A navíc vyplňte soutěžní kupón, vhoďte ho do připraveného boxu a budete ve hře o skvělé ceny. Ze všech vyplněných kupónů budou vylosováni tři výherci. A o co že se vlastně hraje?

  1. Cena - SAJETO Bricks Pastel
  2. Cena – QUUT Cuppi
  3. Cena – QUUT Triplet

Tak se určitě nezapomeňte zastavit na našem stánku, hodně štěstí Vám přeje tým Toypex.