JSME TU S VÁMI - JIŽ DESET LET!

A kdo vlastně? No přece my, rodinná firma TOYPEX s.r.o. a právě v letošním roce slavíme 10. výročí působnosti na trhu. Svou cestu jsme započali v roce 2013, kdy jsme se začali zabývat velkoobchodem v oblasti prodeje hraček a sportovních potřeb. Specializujeme se na segment edukativních a pohybových hraček. Naše motto „Hra a zdraví, to nás baví!“ plně vyjadřuje hlavní poslání firmy přinášet dětem nejen zábavu, ale také vzdělávání, ruku v ruce s důrazem na bezpečnost. Za dobu své existence jsme vybudovali stabilní pracovní tým, o který se můžeme opřít. Vytvořili jsme pestrou nabídku hraček a vzdělávacích her pro malé a velké děti i seniory, kterou neustále doplňujeme.

Toypex_2

Novinkou v naší nabídce se letos na jaře stala značka IOTOBO představující barevnou magnetickou mozaiku s originálním konceptem tří tvarů a nekonečným množstvím kombinací, která je výzvou ke skládání pro celou rodinu. Na trh se nám také podařilo uvést detailně propracované panenky TYBER s hladkými vlásky, sametově hebkou pokožkou a něžným úsměvem, které překračují hranice, stírají rozdíl mezi skutečností a představou.

Tyber--   IOTOBO

Hračka je to první, co člověka v dětství zaujme a přiměje ho přemýšlet. Inspiruje, motivuje, fascinuje. Je důležitou součástí života a někomu toto zaujetí vydrží až do dospělosti. Firma je dlouhodobě partnerem některých exkluzivních značek, náš tým průběžně vyhledává pro zákazníky nové produkty a rozšiřuje o ně sortiment. Při výběru hraček zohledňujeme základní principy jako jsou rozvíjejí smyslů, pohybový vývoj, kvalita a design, víceúčelovost, výchova dětí a hra spolu s nimi.

Hry a hračky TOYPEX jsou kvalitní, originální, inspirativní, přináší zábavu i vzdělání, pravidelně získávají prestižní ocenění Správná hračka – vybráno odborníky, chráněný symbol kvality zaměřující se na výchovné a vzdělávací hledisko hraček. I v letošním roce jsme nelenili a přihlásili naše favority do této soutěže, ve které, jak věříme, se jim opět dobře povede.

Spravna-hracka

Aktivní pohyb v průběhu celého života je velmi důležitý, zlepšuje fyzickou kondici, posiluje srdce, zlepšuje krevní oběh, má pozitivní vliv na psychiku člověka. Náš tým si je tohoto dobře vědom, a proto dlouhodobě podporujeme malé sportovce, připravujeme pro ně odměny v podobě hraček, které znásobí jejich radost ze sportovního výkonu, připomenou jim první sportovní úspěchy. Hračky TOYPEX najdete na našem e-shopu, ve vybraných kamenných obchodech, a především je znají
vaše děti, které si s nimi hrají ve školkách, školách a družinách. Vidět jste je také mohli v rámci televizního pořadu Dobré ráno, kde byly prezentovány v souvislosti s pozvánkou na Letní festival stavebnic ve Zlíně. Vyzkoušet je můžete na putovním Festivalu IQ Play, o jehož zastaveních vás pravidelně informujeme na sociálních sítích.

Sledujte nás a buďte v obraze na: 
https://www.facebook.com/toypexsro/
https://www.instagram.com/toypex_cz/

Od založení naší firmy jsme ušli dlouhou cestu, navázali nové spolupráce, vytvořili fungující tým, rozšířili sortiment o spoustu zajímavých hraček. Stále chystáme něco nového, účastníme se veletrhů, připravujeme akce a slevy. A nyní nastal ten správný čas ohlédnout se zpátky a oslavit společně krásných 10 let. Slavte s námi a užijte si slevy na vybrané produkty MICOMIC, MAGPAD, OKIEDOG, MELI, dárky za nákup na našem e-shopu či přímo od našich obchodních zástupců. Jsme tu pro vás a jsme rádi, že zůstáváte s námi.

Tým TOYPEX

Toypex_1

Autor: Bc. Lucie Vencláková