Máte doma psa? Už se vám někdy zaběhl?

Jak jistě víte, pes je nejpopulárnější zvíře na světě a v České republice to platí dvojnásob. Čtyřnohé zvíře,
psa nebo kočku, vlastní v Česku téměř každá druhá domácnost. Co se ale stane se psem, když se zaběhne?

V nové rodinné deskové hře Psí život si můžete vyzkoušet, co může ztracený, vyhozený, zatoulaný nebo páníčky opuštěný pes prožívat za každodenní dobrodružství v rušných ulicích plných nástrah, zajímavých pachů a v neposlední řadě milých i nemilých překvapení.

Vy sami můžete řídit jejich kroky. Právě opuštěný pes není zvyklý se o sebe sám postarat. Je tedy potřeba mu poradit a pomáhat, kde urvat kus žvance, kde sehnat vodu, kdy se porvat s cizím psem, jak oslnit cizí „dvojnožce“ doručováním novin, zda je zrovna teď vhodné žebrat o ňamku v restauraci nebo raději prohledat popelnici. Budete-li jejich kroky vést správným směrem, možná budete prvními, kdo najde
a zahrabe 3 kosti. Tím získáte psí život.

Ať už psa doma máte nebo ne, díky Psímu životu zjistíte, že každá rasa má své charakterové vlastnosti, děti se naučí, jaké má vlastně pes potřeby, včetně očůrávání lamp a loudění :-), že zahrát si na psí život je někdy jednodušší a zábavnější než mít skutečné štěně nebo dospělého psa, se kterým je spojena i spousta starostí a povinností.

Hra je úžasně zábavná, kouzelně výtvarně zpracovaná, především figurky psů jsou detailně propracované a krásně nabarvené. Ve hře samotné není žádný text, pouze symboly a obrázky, hru se lze naučit za pár minut.

Psí život“ má spád . V této společenské hře lze zkrátka a dobře dělat „psí kusy“.

Hru můžete již dnes zakoupit v našem e-shopu.