MORPHUN = More Fun = Více zábavy

Více zábavy a spousta možností.

Jestli hledáte tu pravou hračku pro děti, která je nejen zaujme, ale zároveň je i něco naučí, pak je Morphun tou správnou volbou. Morphun pomáhá rozvíjet schopnosti jakými jsou jemná motorika, barvocit, tvůrčí hraní a koordinace „oko-ruka“, a to novým nenáročným a zábavným způsobem, s širokou řadou výukového materiálu. Mezi jednotlivými stavebnicemi Morphunu si určitě vyberete. Soubor systému Morphun zahrnuje zejména stavebnici samotnou, kterou lze však rozšířit např. o hraní s písmenky a čísly. Pro zrakově postižené či nevidomé děti vyvinul Morphun stejně hravý a zábavný systém stavebnice.

dinosaurusNázvy jednotlivých stavebnic jsou rozdělené podle věku dítěte na Junior Starter, Junior, Advanced a Technic. Např. řada Advanced určená starším dětem, 5 – 8 letým, které zajímá stále něco jiného a nového, nabízí Morphun tématické zaměření ve formě různých dopravních prostředků, vesmíru, robotů a pro děti velmi uchvacujících dinosaurů. Morphun má pro každého něco, co zaujme. Každé balení obsahuje obrázky různých modelů s podrobnými plánky a postupy, jak vybraný model sestavit.

Chcete-li stavění oživit, můžete do modelu zahrnout nápis vytvořený z jednotlivých kostiček, na kterých jsou natištěná písmena. Zrovna tak můžete společně s dětmi sestavovat matematické příklady.

Morphun je konstrukční stavebnice pro děti, s mnoha kreativními, zábavnými, ale i vzdělávacími prvky.

V zemi svého vzniku, Anglii, získala řadu ocenění, 4 hlavní zlaté ceny a 10 dalších ocenění v anketě hodnocené učiteli v mateřských školkách a školách, a nebo přímo dětmi a jejich rodiči.

S Morphun si vaše děti i vy užijete spoustu zábavy.

Varianty možných setů najde na našich stránkách ZDE.